reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Hej kochane, nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest ale mam pytanie w którym dniu tego szczęśliwego cyklu zamyka się Wasza szyjka? U mnie zamknęła się w 9dpo a przypada to na 20dc. Szyjke mam wysoko i twarda zamknięta.
Od 3 dpo strasznie bolą mnie piersi, zrobiły się takie twarde i wg nie mogę się dotknac, najgorzej jest jak chodzę po schodach... Pierwszy tak i owszem bolały mnie ale tak tydzień przed @, nigdy tak wczesnie.
 
Hej kobitki, nie wiem co mam myśleć, nie wydaje mi się że jestem w ciązy ale mam jakieś wątpliwości, więc od jakiegos czasu bardzo bolą mnie sutki, miałam omdlenia, dziwne bóle brzucha, ale jednak od jakiegoś czasu zaczeły boleć mnie całe piersi, okres niby spóźnia sie tylko 4 dni ale u mnie nigdy tak nie było, zazwyczaj pojawiał właśnie wcześniej, dodam że z partnerem uprawiamy coś w rodzaju pettingu. Czy to wogule możliwe żebyś zajść w ciążę w taki sposób? A podane objawy były rzeczywistoście objawami ciąży?
 
Do góry