reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

lilou też o tym czytałam... wczoraj nawet zrobiłam ostatni test owu-jedna krecha.... ale ja przez cały cykl nie miałam pozytywnego wyniku ;/

własnie martusia chcialabym,żeby dziewczyny to sprawdziły,bo dużo jest Was zafasolkowanych :)
tylko żeby odpisaly w wątku o testach,bo jak wejdzie na forum jakaś "nowa zagubiona" to łatwiej jej będzie doczytać np.o testach w odpowiednim wątku

a to Ty tak w celach sprawdzenia ciąży?? hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!
Justys, ja też brałam Cilest parę lat. W pierwszym cyklu po odstawieniu jeszcze się nie staraliśmy, ale w drugim od razu zaszłam w ciążę. Ale to bywa różnie, jedne zachodzą po tabletkach szybko, a inne mają problemy. Obyś Ty należała do tej pierwszej grupy.
katty, witaj Kochana, nie odzywasz się cały dzień...Pamiętasz o naszym postanowieniu? ;-)
 
kahaka, witaj kochanie :* :* :* mialas gosci, wiec pomyslalam, ze jak wyjda, to na pewno sie odezwiesz.
oczywiscie pamietam, ostatni dzien luuuuzu, od jutra wymieniam zawartosc lodowki :-p
 
Dzień dobry babeczki :-D
Ja dziś po lekcjach mam posiedzenie rady pedag., więc pewnie późno wrócę, ale z niecierpliwością czekam na wieści od karolciak!!!!
Mój mąż dziś jedzie do pracy do Włocławka, wraca w środę, więc łatwiej będzie utrzymać abstynencję przed badaniami nasionek, heh.
Miłego dnia Kochane!
 
Witam, ja pożeram śniadanko. Łykam tabsy oglądam w między czasie Majkę i się zbieram do pracy troszki wcześniej, bo rodzic ma przyjść....ech juz problemy z 10 latkiem ale takie ze az szkoda gadać... co oni mają w gowach... szokkkkkkk!!!!
Mam nadzieje że Wy lepiej zaczniecie Dzionek i poniedziałek bo moja mama zawsze mówi "jaki poniedziałek taki cały tydzień"..
 
KAHAKA no to nie zazdroszczę Rady...ale dasz radę... u nas sa w miarę szybko zwięźle i na temat...... Buziaki dziś mam w miarę dobry humor...... zobaczymy jak długo...
 
hejka laseczki witam sie :)
Zuzu jak samopoczucie??
Ja w koncu dzis sie ladnie wyproznilam wczoraj wieczorem straszne gazy mialam ahhh dzis lepiej ... ogarnia mnie strach bo wkraczam w tydz gdzie wczesniej stracilam fasolke:( boje sie a to jeszcze 10 dni do wizyty...a dzis musze isc do 2 urzedow a tak mi sie nei chce ze masakra...

Kciukasy za testujace i czekam na wiadomosci :):):)
 
reklama
Do góry