reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witajcie,

dziewczyny, nie dam rady nadrobić :( Piszcie proszę czy są jakieś nowe wieści i nowe fasolki, bo bardzo ciekawa jestem.
U mnie już po skoku, ale nie wiem czy dziś czy wczoraj i jakoś mnie to nie interesuję specjalnie :) Serducho i tak było tylko 1 po teście.

Pochwalę się, że przeprowadzam się w sobotę :D
Kupa roboty mnie czeka.. od razu chce wymalować całe mieszkanie.. kupić musze masę rzeczy, typu sofa, dywany, tv 2, kotary etc. Ale bardzo się cieszę, że sama mogę sobie urządzić mieszkanko. I co najważniejsze w końcu spokój będzie. Landlord świetny :)
Jestem neisamowicie podekscytowana i przejęta, o niczym innym nie myślę.
A na nowym mieszkanku zacznie się porządne staranie :D
 
A jaktam Verte, ona też miała chyba testować?? I martusia u Ciebie co tam??
U mnie też leje ;( tragedia.. a na 3 do dentysty..
 
reklama
Witajcie ponownie dziewczynki:)
Nie nakrecam sie ze zaszlam w ciaze odrazu, ale od wczoraj boli mnie brzuch, a dzisiaj troche sie wystraszylam, nie mam sluzu ale pare razy zauwazylam taka galaretke wydobywająca sie ze mnie co to moze byc?;/
 
Do góry