reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Martusia a może owulka się przesunęła?? wiesz dokładnie kiedy była??

Anulka, to kup pierożki i zrób sobie dziś dzień leniuchowania, należy Ci się :)
 
Martusia- jeszcze nic nie jest przesądzone. W terminie spodziewanej @ i po terminie można zrobić test praktycznie o każdej porze dnia, ale przed terminem @ najlepiej rano. Jakby nie patrząc już prawie południe.
 
Lilith-nie wiem kiedy była.... choć wydaje mi się, że czułam wtedy.... a było to ok. 2 tyg temu-teraz nie pamiętam dokładnej daty, ale mam zapisane... i było to raczej tak jak mi suwaczek pokazuje... kupię dziś drugi test i albo zrobię jutro z rana albo jeszcze poczekam.... o ile @ nie przyjdzie
 
martusia nie kupuj testa- wyszła jedna krecha to czekaj na @.
jeśli przez kilka dni nie dostaniesz to wtedy kup!
 
martusia pociesze cie ze mii w dzien @ tez nie wyszedl :) wiec wszystko jest mozliwe:)
a pierozki wole swoje:) wole sie pomeczyc ale jaka przyjemnosc bedzie hehe :)
 
reklama
Martusia, dokładnie, nie kupuj jeszcze, kup dopiero jak stwierdzisz, że jest sens i @ będzie się spóźniać. Później już nawet nie chodzi o nasze namowy a o to, że samą będzie Cię mogło korcić :)

Anulko, to bierz się do robienia, szybciej zrobisz to będzie z głowy :)


 
Do góry