reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Aha mam jeszcze jedno pytanko N Agga a czy ta podwyższona temperaturka jest cały czas czy możłiwe są skoki np. w ciągu dnia różnice od 36.7 - 37.3 ??? Cmoksy :-*
 
reklama
Z tego co wiem, to skoki temperatury w ciągu dnia są możliwe. Dlatego ważne jest, żeby mierzyć temperaturę zawsze o tej samej porze, najlepiej rano zaraz po wstaniu z łóżka, albo nawet przed wstaniem :D
Wystarczy, że później się położysz spać, i już temperatura może się nieco zmienić.
"Aby pomiary były wystarczająco dokładne, powinnaś mieć termometr z podziałką zawierającą dziesiąte części stopnia Celsjusza. Termometry takie są do nabycia w aptece." No i najlepiej w ustach mierzyć :D
 
Aha, czyli zauważam większe szanse na niezafasolkowanie Martuli :/ Eh... Ale i tak trzymam kciuki :) Może ją spotkam w niedzielę to może już będzie wszystko jasne ;D

WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE DZIĘKI N Agguś, mua wielki buziak leci do Ciebie :)
 
Dziewczyny przydatne do obserwacij cyklu jest program FF wpisuje sie tam tem. sluz ... a on wylicza moment owulacij a to link do tego programu http://www2.fertilityfriend.com/ . Ja jestem z niego b. zadowolona , i goronco polecam program jest za darmo a przez pierwsze 30 dni jest wersja Vip aha no jedynym minusem jest to ze jest po angielsku , ale co to dla Nas takich strasznie fajnych babek ;)
 
eHh... u mnie to chyba nic z tego jak narazie  :( ... zle sie czuje , ale to z "niewiadomego powodu" ...wczoraj nawet pogotowie bylo u mnie .... chyba bede musiala poczekac z dzidziusiem jakis czas .... ale za to mam nadzieje ze Wy kobietki bedziecie sie starac nadal i uslysze w koncu jakies mile wiesci :) ... powodzenia zycze i cierrrrpliwosci moje drogie Pnie :)

pozdrawiam Monika  :-*
 
Ojej Monia uważaj na siebie, wypoczywaj, nie przemęczaj się. Zdrowie najważniejsze.

Wszystkiego dobrego !!!
 
reklama
a ja powinnam już wczoraj dostać @ i nic....nadal czekam..o ciąży nie ma mowy, więc już szlag mnie trafia, że znowu mi się spóźnia. Jak by nie mogło wszystko być ładie regularnie ?? :mad:
 
Do góry