reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Agnezzz to poprzytulaj się ładnie z mężem a zobaczysz że dostaniesz :) No chyba że "TO JUŻ" :D Trzymam kciuki :)
Ja dzisiaj "pomęczyłam" mężusia przed pracą i lada chwila @ przyjdzie, choć wcale za nią nie tęsknię :laugh: :laugh: :laugh:
Jejku już bym chciała być po @ i znów zacząć starania... hi :D Znów znaczy od sierpnia (a wcześniej kalendarzyk i obserwacje)
Ale ja jestem dziwna dziewczyny :laugh: :laugh: :laugh: jak mieliśmy te całe "katechezy przedmałżeńskie" to jak przyszło iść do poradni to myślałam że mnie trafi i się zastanawiałam po co komu takie bzdury ??? A teraz sama zaczynam obserwacje ;) Co za kobieca natura :laugh: :laugh: :laugh:
Pozdrawiam :)
 
reklama
Agnezz a moze jednak wastreciucha nie ma zamiaru przyjsc  :) Tez sciagnelam ten program ale mimo ze jest w  po polsku dla mnie to czarna magia straszne skomplikowane jak dla mnie zostaje przy FF, ale Wam zycze powodzednia :)
 
Ale ona musi przyjść hihi...jestem w trakcie szczepienia nie mogę zajść w ciążę. Kurka, lepiej niech się pokazuje...bo będę miała schizy czy mogę się szczepić (2 dawka w poniedziałek, w środę miałam mieć, ale szanowna pani doktor była na urlopie i nie miał mi kto wypisać recepty). No i napięcia przedmiesiączkowe była jak cholera....
 
Agnezzz mów sobie co chcesz i myśl ja dalej pozostaje w nastawieniu pozytywnym co do Twojego braku @ ;D ;D ;D No i trzymam kciuki :)

Mnie już dzisiaj brzuszek boli więc lada moment @ się zjawi :) Aha, ZALICZYŁAM NA 4.5 ALE JESTEM HAPPY ;D
 
nooo Dodeczko- miło słyszec= HAAPY:)!- GRUNT- TO DOBRE NASTAWIENIE:)! ..pewnie i słonko tak dobrze na nas wplywa:)
 
Czesc dziewczyny. To moj I cykl staran o dzidzie (owulacja byla w piatek - potwierdzona temp. i testami owulacyjnymi) oczywiscie w piatek i sobote bylo przytulanko. Na razie nie mam praktycznie zadnych objawow, bola mnie tylko troszke jajniki i to nie tylko z przodu, ale jakby promieniowaly z tylu, mam nadal sluz bialy i gesty i wczoraj bardzo bolaly mnie piersi, co nigdy mi sie nie zdarza. prosze trzymajcie kciuki za mnie
Nie wiem czy moja tempka na cos wskazuje, moze ktoras z Was mi podpowie ?


http://www2.fertilityfriend.com/home/b232f

Robilam dzis rano test (tydzien po owulacji) - wynik negatywny, pewnie juz nic sie nie zmieni, smutno mi
 
Aleali, jak rozumien zrobilas dzis test ciążowy, tak?mysle ze to troche za wczesnie. jesli doszlo do zapłodnienia zalóżmy piatek/sobota, to zarodek zagniezdza sie w macicy po jakis 3 dniach. no i trzba jeszcze kila dni na wywolanie przez zrodka teakcji hormonalnej. bo dopóki zarodeczek wedruje sobie w jajowodzie (bo prawidłowo tam dochodzi do zapłodnienia), to organizm nie wie o ciąży. dopiero jak sie zagnieździ, wtedy wystepuej reakcja hormonalna. ala znam takie dziewczyny, którym do piątego miesiąca testy ciążowe wychodziły ujemnie. a są i takie którm hcg z krwi wychodzi ujemne w drugim miesiącu ciązy potwierdzonej przez lekarza i usg. tak więc Aleali i wszytskie robiącee testy ciązowe-głowa do góry, wszytko sie moze zdarzyc!!!!!!!!!
powodzenia!!
 
reklama
Bardzo Ci dziekuje Elzbietko, jestem dosc spokojna i zaczekam na @, jesli w sobote nie przyjdzie to wtedy zatestuje. Milego weekendu
 
Do góry