reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Co do piersi, to będę miałam problem, bo przed @ raz mnie bolą a raz nie hihihi. Ale zobaczymy co z resztą ;) może zaczne mierzyć temperaturkę? Tego jeszcze nie robiłam... ciepłe pozdrowionka.
Dorka- zgadzam się z Tobą- jak też sobie wkręcam filmy- mdłości itp. to po prostu psychika doszukujemy się symptomów, bo bardzo tego pragniemy :)
 
reklama
Izabelka - temperaturkę warto mierzyć, chociaż mi akurat w każdym cyklu inna wychodziła. Ale mierzyłam dzielnie. Po teściku przestałam mierzyc, za co zostałam zbesztana przez moją gin ;)
 
Cześć :D
Kurcze... pewnie macie rację z tą psychą ;D Tylko że ja tego nie odbieram jako "ciąża" (teraz) tylko poprostu próbuję zrozumieć to co się ze mną dzieje... bo jeśli to coś innego (Tfffuuu)
Dziękuję za każdą odp dziewczyny :) Jesteście poprostu the best i już :D
Oby Nam szyyyyyybciuteńko maleńka fasolka zaczęła pęcznieć ;D
Cmok :-*
 
kilka dni po zapłodnieniu bolące piersi.
po tygodniu zmęczenie (ciągle spałam).
"skaczący" brzuch(czyt.raz mniejszy raz większy)
rozdrażnienie
kilka dni po zapłodnieniu- ogromna ochota na sex!!!
po dwóch tygodniach- upiłam się jednym piwem!!!
aha ...i nie mogłam wciągnąc brzucha- to po dwóch tygodniach!
z tym że to może moja psychika tak działała bo dokładnie wiedziałam kiedy zaszłam i dzień po zapłodnieniu czułam że to to!
powodzenia!!!
 
Człek to istota poddająca sie wielu sugestiom, ajuz najbardziej swojej ,ale co tam poto tu jesteśmy żeby gadac, gdybać itd... Wszystkie jesteście kochane i z calego serca Zycze wam isobie żeby FASOLUNIEK ;D ;D ;D ;D ;D
 
Mi kiedyś okres spóźnił się jakieś 14-15 dni....i wiecie co, oczywiście od razu pomyślałam, że może to ciąża. No i oczywiście zaraz dziwne objawy, typu bolące piersi, mdłości, zawroty głowy...potem test ciążowy i nic....wizyta u lekarza i nic....i w końcu po kilku dniach @....człowiek sobie wszystko potrafi wmówić :D
 
Jak zaczynaliśmy studia-dwa miesiące nie miałam @; myślałam że umrę! W końcu dopiero zaczynalismy się bawić, nie mieliśmy wykształcenia, i myślałam ze mama wywali mnie z domu; i oczywiście miałam wszelkie objawy ciąży-mdłości, zawroty, bóle piersi, wkurzałam sie na wszystko...; w końcu zrobiliśmy test-ale już plan awaryjny miejiśmy obmyślany-że on pójdzie do pracy itp. i test negatywny. Parę dni później dostałam @ kiedy poszłam do gin powiedział,ze na to wpłynęły: zmiana klimatu, środowiska-więcej nerwów, inne odżywianie... więc znowu autosugestia, wiem że naparawdę sama sobie filmy wkręcam. Będę po prostu czekać czy przyjdzie :)
Ale mija koleżanka- miała mdłości i biegunkę.
 
Hej Dziewuszki-Wspominałam Wam..ze od miesiac fatalnie sie czuję..W zeszłym-sadziłam, ze jestem w ciazy..wszytskie objawy takie jak piszeci0mdli mnie..mam zawroty głowy..jestem jakaś spięta..nerwowa..spac nie mogę..Teraz wiem, ze nie jestem w ciazy..i nadal tak się czuję..Zmierzyłam ciśnienie wczoraj wieczorkiem...Sądziłam,ze znowu za niskie(120/60 puls60)..tak z ciekawosci to zrobiłam..Szok!-miałam 195/110 puls 80..co jest??..teraz tez..szumi w głwie..b. xle sie czuję..Nie poszłam do pracy, bo fatalne zawroty głwy mam..Jesli nie przejdzie-do lekarza pojdę..
 
reklama
Do góry