reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Hejka dziewczyny!! Co do tych wszystkich objawów to ja mam tak: drażliwe cycuchy, apetytu brak, mdłości, senność i nerwy w strzępach. Nie wiem czy fasolek już jest czy jeszcze nie, bo do @ 5 dni. Ale zobaczymy. Czekam i w sumie niewiele myślę bo nie chcę zapeszyć. Przytulanki to były entuzjastyczne ;D bez specjalnej działalnoiści o dzidziucha, czysty spontan - więc może....Buźka i pozdrawiam
 
Podzielam zdanie Agi25 :) No i naturalnie trzymam kciuki za Ciebie i za Fasoleczkę ::) ::) ::)

Pozdrawiam :)... i do "roboty" dziewczyny ::) Mnie @ dopada... brzuch cały dzień boli jak jasna cholera :( Ufff jak ja bym to chciała mieć już za sobą :mad:

Miłego weekendziku ;D
 
Widzę że starania idą pełną parą ;D super !!! I jaki optymizm !!!! Trzymam kciuczki żeby fasolki zawitały
Widziałam mnóstwo latających i stojących bocianow w Rosji- mam nadzieję że to dla nas znak
pozdrowionka
 
No widzę Izabelko że coś Ci los chce uświadomić... bądź gotowa :) Trzymam kciuki straaaaasznie mocno :)

Ja wczoraj w ciągu godziny.. - naprawdę - widziałam w mieście 5 par z bliźniakami :) Suuuuper :) Podwojone szczęście i błogosławieństwo :) U mnie w rodzinie nikt nie miał bliźniaków więc mnie to nie czeka :p Ale może którą z Was dosięgnie to szczęście i poniekąd podwójny "kłopot" :) Ja bardzo bym chciała :) Choć z jednym nie wiem czy dałabym sobie radę a co dopiero z dwoma NARAZ :D ::)
Fasolkujcie dziewczyny fasolkujcie... ;D Pozdrawiam :)
 
Hejka! Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję, że tym razem się uda, to się okaże. W sumie to są jakieś szybkie testy ale jak nie wyjdzie to będzie mi żal a tak to jeszcze parę dni nadziei. A czuję się fatalnie - fizycznie. Buźka i trzymam za Was kciuki - PRECZ Z @ !!!
 
Niom dziewczeta trzymam za was wszystko co sie trzyma aby byly dobre wiesci ;) ...

a tak na marginesie , wczoraj siedzialam sobie w pokoju...mialam malego dolka (zjadlam cala tabliczke czekolady-przeszlo  :laugh: ) ... i myslalam sobie.... mam taka prace, ze codzinnie widze jakas kobiete w ciazy( szkoda tylko ze niektore te "przyszle mamy" to osoby, ktorym jush np. 2-3 dzieci zabrali do domow dziecka, badz juz sa w rodzinach zastepczych), ale zmierzajac do celu...to tak myslalam sobie ze jak sie tak w nie zapatrze to i do mnie sie los usmiechnie i w koncu i ja oswiadcze Wam , ze zostalyscie internetowymi ciociami :)

no nic ... moj czas plodziakow dobiegl konca a @ zbliza sie wielkimi krokami wiec pozostaje mi czekac ash znowu zanuze sie w wir szalonego seksu z mezem  :laugh:

fasolkujemy dziewczeta fasolkujemy  :-*

pozdrawiam Monika :)
 
reklama
Witam wszystkie nowe koleżanki-które jeszcze nie przywitałam ;D .Super ,że coraz nas tu więcej przybywa.Życzę Wam i sobie również abyśmy szybko zafasolkowały i nie musiały długo czekać.
 
Do góry