reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
witam wszystkich

dwa dni temu powinnam dostać okres. Nigdy się nie spóźniał byłam pewna że przyjdzie ponieważ cały czas towarzyszy mi ból brzucha jak na początku miesiączki :) moja szyjka macicy jest strasznie wysoko ledwie co dostaję do niej palcem na pewno jest twarda mam problem żeby określić czy jest zamknięta czy otwarta :) robiłam test po pracy ale niestety wyszedł negatywny :) jak myślicie jest szansa na dzieciątko ?? czy wiecie jak powinna być ułożona szyjka?? dodam jeszcze,że temperatura wynosi 36,9-36,8
 
moim pierwszym objawem ciąży był ból jajnika, zaraz po owulacji i trwało to długo, zawsze jajnik bolał mnie tylko w owulacje i ewentualnie w czasie miesiączki. potem były ciągnące bóle brzucha po obu stronach, podobno więzadła się rozciągają i dlatego jest takie odczucie. do tego ból pleców w okolicy krzyżowej i częstsze oddawanie moczu. po 5 tygodniu popołudniami była drzemka :) przed ciążą mi się to nie zdarzało. czasami miałam zgagę. ok 7 tc senność, zmęczenie, lekkie mdłości i wrażliwość na zapachy, do tego bolesność piersi, bóle głowy. w przeciwieństwie do wielu kobiet ja wymiotów nie miałam.
 
Witam Was bardzo serdecznie !
Widzę, że wiele z Was - cudownych kobiet jest tutaj bardzo doświadczonych. Ja niestety nie, choć dużo czytam na temat ciąży. Mam problem, z którym na pewno zgłoszę się po weekendzie do lekarza specjalisty lecz najpierw chciałabym zapytać Was, czy miałyście może podobne objawy jeśli chodzi o ciążę... Mam nadzieję, że to to lecz nie chce się nastawiać bo później bardzo się rozczaruje.

Termin planowanej miesiączki minął 3 dni temu, przed terminem już czułam się zle, zasypialam na stojąco, robiło mi się słabo, cały czas mogłam spać. 1 tydzień przed terminem miesiączki zawsze miałam gorączkę, bardzo silny ból brzucha, biegunkę ...No i cały czas jadłam cos... Ogólnie strasznie źle przechodzę kobiece dni. W tym miesiącu jest inaczej, ból mam taki raz na dwie, trzy godziny, od paru dobrych dni... Ale nie aż tak silny... Lekki, pobolewa i przestaje... Nie mam za bardzo apetytu... Przed planowanym terminem miesiączki zrobiłam test, wyszedł negatywnie, za 3 dni go powtórzyłam i rowniez był negatywny. Co jakieś parę godzin mam obfity śluz, mój mocz bardzo często zmienia kolor, ale nie mam wstrętu do kawy, papierosow... Czasami robi mi się niedobrze, czasami w nocy wstaje z mdlosciami.

Planuje iść do lekarza po weekendzie.
Może to bardzo wczesne stadium ciąży? Co myślicie ?

Pozdrawiam.
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) mam podobny problem i potrzebuje Waszych porad :) razem z mężem od trzech miesięcy staramy się o dziecko, ja biorę kwas foliowy i olej z wiesiołka, a mąż cynk. W dni płodne i owulacje staraliśmy się o dziecko, co drugi dzień :) jestem 7 dni po owulacji, od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres, zauważyłam na piersiach niebieskie żyłki i jak dotykam biust czuje takie twarde piersi i delikatnie obolałe... co myślicie-czy to może być objaw ciąży? Bardzo bym chciała, ale na test jeszcze za szybko bo okres mam dostać dopiero za tydzień mówcie co o tym sądzicie?
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, stwierdzilam ze w grupie raźniej i chetnie dołącze do was

Jestem po dwoch poronieniach, dwa ms temu wzielismy slub i staramy sie po raz kolejny w badaniach wyszly jakies problemy, tj zakrzepica, mutacja genu mthfr - wiem ze przy kolejnej ciazy od poczatku musze sie kluc heparyna drobnoczasteczkowa i byc pod opieka ginekologa (mieszkam w Holandii, a tutaj ciaze prowadzi polozna). Jestem dobrej mysli, ale powiem szczerze ze jestem przerazona
Poki co czekam na @, prawdopodobnie jutro choc mam nadzieje ze sie nie pojawi... Mam troche objawow, nie chce sie napalac no ale kurcze nadzieja matka glupich hehe ☺️
Spie na stojaco, bardzoooo nabrzmiale sutki, nudnosci, wysyp krost na twarzy, no i duzo bialego lepkiego śluzu... Oby oby... Gdybym ostatniej ciazy nie stracila to moje malenstwo w tym miesiacu obchodziloby 1 urodziny - moze na te urodziny dostane nowa fasolke ❤️
Poki co nie pozostaje nic innego jak czekac i czytac wasze historie ktore daja nadzieje ☺️❤️
 
Hej dziewczyny, może wy mi coś podpowiecie bo zaczynam powoli wariować... Zastanawiam się czy nie jestem w ciąży i od 3 dni mnie tak bolały sutki że nie pozwalałam ich zbytnio dotknąć a dziś 4 dzień i bolą mnie jakoś mniej... Czy to możliwe żeby raz bolały mniej a raz bardziej i byłaby to ciąża? Z narzeczonym już się prawie rok staramy o fasolkę i tak bardzo się boję że znów nic z tego nie wyjdzie... :frown:
 
reklama
Dziewczyny staram się o drugie dziecko jestem trzy dni po owulacji i mam gęsty przezroczysty śluz z nitkami krwi pierwszy raz tak mam co to może oznaczać?
 
Do góry