reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Jejciu Dodeczko,wlasnie przeczytalam!!!!!!!to cudowne!!po prostu niesamowite!!jestem coraz bardziej szczesliwa!!Gratuluje Tobie z całego serca!!
widzisz a tak sie ukrywalas:) a ja cos czułam zę ty tak specjalnie;)
niesamowite!!w końcu fasolki zaczły sie pokazywać!! i tak trzymac!!
HURRA
 
reklama
Dodeczka łapie stadko Twoich przesłanych fluidków ciążowych ;D-muszą zadziałać,bo Izabelki też już wyłapałam-któreś muszą zadziałać-teraz to mam stereo fluidków ciażowych jedne od Izabelki a drugie od Dodeczki ;D
 
Dziękuję dzięuję dziękuję :-*
Ja już się nie mogę doczekać aż się dowiemy o kolejnych fasoleczkach... może kolejna przyszła mamusia się ukaże ???
Łapcie, łapcie, łapcie dziewczyny bo naprawdę pomagają to takie dopalacze z pierwszej ręki :)
Całuję i tzrymam kciuki :-* Będę tu zaglądać :)
 
Elżbietka zostawiłam troszkę tych fluidków dla Ciebie-ale może juz nie będą Ci potrzebne?
 
Dziewczyny robilam dzis rano test ciazowy - jedna krecha, ale jest tez jakis cien drugiej, ledwo widoczny ale jest caly czas. To byl test od Ewy Analityk, czy ktoras z Was moze z tych testow korzystala, nie wiem co o tym myslec ? Nie mam zadnych objawow ciazowych, poza stale utrzymujaca sie temp.
 
ala77-ja uzywałam tych testów-ale zawsze wychodziły mi prawdziwie-czyli jedna wredna krecha-i nie byłam w ciąży-tak więc proponuje poczekaj i zrób jeszcze raz za dzień lub dwa-bo ten cień drugiej może oznaczać ciąże,tylko poprostu jest bardzo wczesna.
 
reklama
Hej- Dodeczko!_wiedziałam wiesdziałam wiedziałam..ze jestes w ciazy:):)..wczoraj mówiłam, ze czuję to..Jednak medium jakieś ze mnie moze jest co??.._GRATULUJE cI SKARBECZKU!!Dbaj o siebie..o Was:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry