reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam wirlualne Psiapsioly :laugh: kupilam dzis test mam zamiar testowac w piatek chociaz objawow brak ale kto mi zabroni ;) Pozdrowionka .
 
reklama
agi25 -trzymam kciukaski za testowanko daj znać co i jak. ;DDuuuuuużo szczęścia w testowanku.
 
Agi też trzymam kciuczki :D koniecznie npisz jak poszło-nie trzymaj nas w napięciu ;) trzymaj sie do piątku
 
Juz dzis myslalam ze zobie test ale sie powstrzymalam zreszta w piatek to i tak bedzie dopiero 11dzien po owulacij ale musze go zrobic wczesniej ze wzgledu na luteine ale cos mnie dopadly zle przeczucia i ze nie bedzie cudownego    prezentu na urodzinki .
 
nawet tak nie myśl, trzeba sie nastawić pozytywnie- to i żyć się będzie lżej. Masz całą armię kciuków od każdej z nas :) pozdrawiam
 
Agi, Izabelka ma rację :) myśl tylko i wyłącznie pozytywnie ;D a sukces osiągnięty ;D Ja tak mówię i już ;D
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki ;D straaaaasznie mocno i życzę rychłego zaciążenia...
Ja robię sobie przerwę od BB i od kompa... będę za Wami tęsknić :( naprawdę, tak mi tu dobrze było, ale myślę że tak będzie lepiej na jakiś czas... tak baaardzo pragnę "zapomnieć" o tym że się staramy... Nie wiem ile wytrzymam bez BB... bez Was, ale zrozumcie... poprostu czuję że tak właśnie teraz powinnam zrobić...
Trzymajcie się cieplutko dziewczyny :) Cmokaski :-*
 
Hej wirtualne przyjaciółki :)

Spieszę z informacją, że nadal trzymam kciukasy za Was wszystkie :) Koniecznie dajcie znać co i jak :)
Agi, nie trać optymizmu, będzie dobrze :laugh:
Pozdrawiam Was cieplutko!!!
 
CZesc Przyszle Kulotka ;) ja tu znowu na chwilke tylko wpadam...taaak tylko zeby Wam powiedziec...o czym sobie pomyslalam ..byly dni wolne ha! a zazwyczaj po takim rozprezeniu bywa ze fasolki przybywa ;D
tak bylo u nas tyle ze po lecie ;D moze cos w tym jest..hmm... tak czy siak tez trzymam za Was piastale!!!!!!
duza buzka*
 
reklama
Mania, obyś miała rację. dziewczynki, następny długi weekend od 26 maja ;D mnóżmy się więc ;D
 
Do góry