reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że moja komórka jajowa była niedojrzała i nic z zapłodnienia, czy to możliwe żeby pobrać komórkę i żeby była niedojrzała jak już była punkcja?
Dodatkowo jeszcze klinika do mnie dosłownie przed tą informacją zadzwoniła, że doszło do wycieku danych osobowych i jakby w pokoju dla panów były kubeczki z dwoma nasieniami, mojego męża i jakiegoś obcego faceta i że on mógł widzieć danego mojego męża. Teraz się zastanawiam czy rzeczywiście się ta komórka nie nadawała czy pomylili nasienie…
 
Dziś coś od rana pobolewa mnie podbrzusze i jak by jajniki po obu stronach. Czy któraś z Was tak miała? Polezalam i jajniki przeszły ale jak wstaję to podbrzusze boli. Czuje cały czas ruchy malutkiej.
 
Do góry