reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po 2 prenatalnych , dziś zwykła kontrolna wizyta. A 30 kwietnia USG 3 prenatalne
Mi mój dr robi prenatalne a że na polowkowych kwiatki to dlatego później wszystkie stresujące. Najlepsze, że to wodonercze drugiej też na polowkowych jak pierwszej wyszło. Później na każdym usg obsrana jestem.
 
reklama
Ja po wizycie. Mała rośnie 1.200 gram.
Szyjka 3.5
Jedynie troszkę mnie przestraszył ponieważ pojawiło się biało w moczu mam napisane tylko ,, ślad,,.
Ciśnienie do mierzenia ponieważ mam różne i do kontroli ponieważ rośnie...
Może również wystąpić stan przedrzucawkowy , na prenatalnych miałam wynik 1: 176 przed 34 tygodniem ciąży 🫣 zaczynam się bać o malutka 😭
Następna wizyta 30.04 prenatalne 3 trymestru , a 14.05 wizyta kontrolna u lekarza...
 
Ja po wizycie. Mała rośnie 1.200 gram.
Szyjka 3.5
Jedynie troszkę mnie przestraszył ponieważ pojawiło się biało w moczu mam napisane tylko ,, ślad,,.
Ciśnienie do mierzenia ponieważ mam różne i do kontroli ponieważ rośnie...
Może również wystąpić stan przedrzucawkowy , na prenatalnych miałam wynik 1: 176 przed 34 tygodniem ciąży 🫣 zaczynam się bać o malutka 😭
Następna wizyta 30.04 prenatalne 3 trymestru , a 14.05 wizyta kontrolna u lekarza...
Mam 1:49. Jak będę brała leki i kontrolowała ciśnienie to ma być ok.
Będzie git. Trzymam kciuki
 
Ja po wizycie. Mała rośnie 1.200 gram.
Szyjka 3.5
Jedynie troszkę mnie przestraszył ponieważ pojawiło się biało w moczu mam napisane tylko ,, ślad,,.
Ciśnienie do mierzenia ponieważ mam różne i do kontroli ponieważ rośnie...
Może również wystąpić stan przedrzucawkowy , na prenatalnych miałam wynik 1: 176 przed 34 tygodniem ciąży 🫣 zaczynam się bać o malutka 😭
Następna wizyta 30.04 prenatalne 3 trymestru , a 14.05 wizyta kontrolna u lekarza..

Ja po wizycie. Mała rośnie 1.200 gram.
Szyjka 3.5
Jedynie troszkę mnie przestraszył ponieważ pojawiło się biało w moczu mam napisane tylko ,, ślad,,.
Ciśnienie do mierzenia ponieważ mam różne i do kontroli ponieważ rośnie...
Może również wystąpić stan przedrzucawkowy , na prenatalnych miałam wynik 1: 176 przed 34 tygodniem ciąży 🫣 zaczynam się bać o malutka 😭
Następna wizyta 30.04 prenatalne 3 trymestru , a 14.05 wizyta kontrolna u lekarza...
U mnie było ryzyko 1:150 brałam akard do 36tc. Nic złego się nie wydarzyło 😏 nie czytaj, wyluzuj i się nie stresuj bo to nie pomaga ☺️ myśl o tych pięknych chwilach które Cię czekają jak mała będzie już z Tobą 🥰
 
U mnie było ryzyko 1:150 brałam akard do 36tc. Nic złego się nie wydarzyło 😏 nie czytaj, wyluzuj i się nie stresuj bo to nie pomaga ☺️ myśl o tych pięknych chwilach które Cię czekają jak mała będzie już z Tobą 🥰
Dzięki ♥️ wystraszyłam się strasznie dziś o nią... Jak ciśnienie będzie rosło i pojawi się większą ilość białka w moczu to skierowanie na szpital mam dostać 🫣
 
Lekarz był tak poważny, strasznie się wystraszyłam. Mówi że jak w moczu wyjdzie większe białko i ciśnienie się nie uspokoi to wypisze mi skierowanie do szpitala 🙄
Mi prowadzący w poprzedniej ciąży dał leki na nadciśnienie i było ok. Koleżanka była jakoś 5 dni w szpitalu i unormowało jej ciśnienie i te było ok.
A jakie masz ciśnienie? I czy w domu czy u dr? Ja u dr 160/120 a w domu 110/80 liczy mi te w domu bo u niego się stresuje
 
U niego mam 140 150 więc na pograniczu , więc wie że jak mam wizytę to się zawsze stresuje...
W domu 130 135 zapisuje każdego dnia , rano i wieczorem. Jeśli wskoczy 160 to mam odrazu jechać na sor
 
reklama
U niego mam 140 150 więc na pograniczu , więc wie że jak mam wizytę to się zawsze stresuje...
W domu 130 135 zapisuje każdego dnia , rano i wieczorem. Jeśli wskoczy 160 to mam odrazu jechać na sor
No to ja miałam podobnie w domu w poprzedniej ciąży ale jak by wjechało 150 to leki które miałam wcześniej wykupić. I tak zrobiłam i do końca prawie w domu byłam. Mierzyłam 3x dziennie. Teraz też mierze że względu na poprzednią ciążę.
 
reklama
Do góry