reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

do dziewczyn ktore braly clexane profilaktycznie

kiedy lekarz wam kazal odstawic ta clexane i acard?

lolitka200
ja brałam aż do wyników bety ,jak nie udana to wiadomo,że odstawili mi ,ale moja znajoma miała prawie przez całą ciążę clexane a acard do kilku tygodni,ściskam i trzymam &&&&&&&ale wiem,że wszystko będzie dobrze :-)

danii ja zabieram w sierpniu swoje mrozaczki jak będzie wszystko dobrze :-(w tym miesiącu podobno nie miałam owu ,ale był płyn w zatoce endometrium 10 mm ,brak dominującego pęcherzyka w 12 dc przy 28 dniowym jak w zegarku cyklu i nie widoczne ciałko żółte,ale mam nadzieję,że tym razem nic mi nie przeszkodzi w podejściu ,a nie wiesz czy posiew z kanału szyjki robi się przed każdym podejściem ,robiłam miesiąc temu i nie wiem czy powtarzać?
 
reklama
dotti

wiedza co robia. tak musi byc... chelj wode bo hiperka u ciebie niema gwarantowana. rozumie ze 7000 to estradiol a nie fsh...

tak lolitka200, to estradiol (sorrki:-) ) Z tym piciem to faktycznie, pije ost. i pije. I na siusiu biegam jak opetana;-) Wczoraj wzielam ten trigger a jutro mam pobranie komorwczek:-) Troche sie stresuje - to nasze 1 podejscie (ivf z icsi) - ale ciesze sie niezmiernie, ze juz tych zastrzykow nie musze wiecej brac. Teraz sie tylko okaze, ile komoreczek bedzie dobrych na "zimowisko" :-)
Jestesmy dobrej mysli:-)
 
Wiedza co robią, wiedza wiec głowa do góry. Mnie odstawili jeden zastrzyk przed pobraniem (gonal) ale brałam ten poranny w dniu w którym miałam ostatni ten hCG. Pij dużo wody to pomaga ile tylko jesteś w stanie w siebie wlać. Ja tez mialam bardzo duzo pęcherzyków bo kolo 30 z kazdej strony ale pobrali tylko 20. Niestety zamrożone są tylko 4 ale to już wina plemników jakieś strasznie leniwe były, podstawili im jajeczka pod nos a im się nie chciało przebijać :)
Powodzenia!!!
Czy wiesz już jakie znieczulenie będziesz miała??? I czy masz w ogóle jakies do wyboru???

marcikuk,
dzieki kochana za odp.
Co do znieczulenia, to wiem tylko tyle, ze bedzie ogolne. Mam sie obudzic z wypisana na dloni liczba pobranych komoreczek. Roznica miedzy nami jest tylko taka, ze ja mam ICSI. Inseminacje nam lekarz odradzil z uwagi na mniejsza szanse powodzenia i czas (nie chcemy juz dluzej czekac) Dlatego tez idziemy po calosci:-D

Generalnie, mam malego stresa. Umowie sie tez na srode, dzien przez transferem, z moim akupunkturzysta (na akupunkture chodze regularnie juz od prawie 2 lat). Mam nadzieje, ze sie uda :-)

Pozdrawiam!
 
Witam wszystkie
biggrin.gif
mam pytanie do tych co miały robione badania genetyczne. Jak to mniej więcej wygląda czy robione są na NFZ czy tylko prywatnie. Jeśli prywatnie to ile to kosztuję. I jeśli wyjdą te badania źle to czy da się to jakoś leczyć?

andzia - też jestem na etapie badań genetycznych. Niestety na NFZ np. w krakowie trwa to ok. 8 miesięcy:szok: Mam jescze 2 namiary na Łódź i Rzeszów i w poniedzialek będę się dowiadywac jak tam jest na NFZ. Jeśli podobnie to idę prywatnie. U nas koszt 640zł od pary. Najtaniej udało mi się znaleść w tej cenie.
No i powiem Ci jescze, że mam cholernego cykora.

Dotti - co daje akupunktura przy IVF??????
 
Wotajcie dziewczyny :-)

Wrocilam z 3 tygodniowych feri,wlaze na forum a tu takie wiescie :-D

Asiiek,Lolitka200,Lulin GRATULACJE !!!!!!! Normalnie mam usmiech od ucha do ucha :tak: Ale sie ciesze :tak: Teraz szybciutko nastepne kobietki i po koleji,jedna po drugiej bedziemy wszystkie w ciazy ;-)

U mnie wpozadku.Maluch kopie od 2 tygodni,kreci sie a ja nabieram kilogramow ;-)

Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny i kibicuje kazdej z osobna.Wysylam wiruski ciazowe z mojego 23tc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Pozdrawiam :-)
 
dotti ja zaczęłam chodzić na akupunkturę od wczoraj ,powiedz mi jak u Ciebie samopoczucie "po" no jakie są efekty ?bo ja już wszystkiego próbuje i nic :-(*Meg* a co kochana też się chcesz zapisać ??
czarnykot witaj kochana ,Gratuluję synusia nie było i mnie długo więc dopiero teraz widzę ,jakie szczęście masz w sobie:-)
 
reklama

lolitka200
ja brałam aż do wyników bety ,jak nie udana to wiadomo,że odstawili mi ,ale moja znajoma miała prawie przez całą ciążę clexane a acard do kilku tygodni,ściskam i trzymam &&&&&&&ale wiem,że wszystko będzie dobrze :-)

danii ja zabieram w sierpniu swoje mrozaczki jak będzie wszystko dobrze :-(w tym miesiącu podobno nie miałam owu ,ale był płyn w zatoce endometrium 10 mm ,brak dominującego pęcherzyka w 12 dc przy 28 dniowym jak w zegarku cyklu i nie widoczne ciałko żółte,ale mam nadzieję,że tym razem nic mi nie przeszkodzi w podejściu ,a nie wiesz czy posiew z kanału szyjki robi się przed każdym podejściem ,robiłam miesiąc temu i nie wiem czy powtarzać?

Zuzanko, zatem trzymam kciuki, co do posiewu to powiem szczerze, że nie mam pojęcia, ja jestem w tym wszytkim nowa, a gin nic nie mówił o posiewie, kazał tylko cytologie zrobić.
Mam nadzieję, że nie napotkasz więcej przeszkód i niebawem zagości u Ciebie maluszek :)
 
Do góry