reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny ,matko kochana nie było mnie tutaj chyba wieki,ile nowych forumowiczek dołączyło witam wszystkie....

czarnykot
cześć kochana gratuluję synka ja od razu wiedziałam,że Ci się uda ;-)
hope71 gratuluję i podziwiam ,tyle zabiegów i przejść ,ale jesteś dla mnie żywym dowodem ,że cierpliwość popłaca ...
 
reklama
Zuzanka81 witaj :-) Oj naprawde Cie nie bylo,ze ho ho. Co u Ciebie? Kiedy wracasz po dzieciaczki? No u mnie jak widac,synus bedzie.Termin mam na 5 grudnia....ehhh ale zlecialo;-)
 
Zuzanka81 witaj :-) Oj naprawde Cie nie bylo,ze ho ho. Co u Ciebie? Kiedy wracasz po dzieciaczki? No u mnie jak widac,synus bedzie.Termin mam na 5 grudnia....ehhh ale zlecialo;-)

hej ,
no ja wracam w tym miesiącu w pon mam wizytę usg no i się okaże czy jest ok wszystko i czy są pęcherzyki ,bo ja na naturalnym podchodzę dzisiaj mam 5 dc ostatnio byłam w 12 i było już niby po wszystkim....a szkoda pisać ...mam zamiar zabrać dwójeczkę...póżniej jak się nie uda miesiąc po miesiącu po jednym i w tym roku skończyć...chyba nie mam już siły ...czasami mam załamki,jakiś kryzys mnie dopada i wtedy mam już wszystko w głębokim poważaniuhttps://www.babyboom.pl/forum/members/kahaka-72304.html....
no czas kochana szybko leci ,pamiętam jak testowałaś a tutaj już termin zbliża się dużymi krokami,oj baaardzo się cieszę ....

ale widzę ,że dużo dziewczyn zaciążyło i wszystkim mocno kibicuje...
 
zuzanka81 widzę, że jedziemy na tym samym wózku, ja też mam już czasem dość. ja mam 5 zarodków i tez to moje drugie podejście. wracam po zarodki we wrześniu, oby kochan nam się udało z tych zarodeczków .....
powiedz prosze jakie leki bierzesz teraz przed crio, co ci lekarz zalecił?
 
Witam dziewczynki, wracam do gry . w czerwcu się nie udało ale druga próba będzie owocna! Od 15.08 już się kuję , biorę GONAPEPTYL 30 tego jadę na kontrol do kliniki i w połowie wrzesnia planowany jest transfer ale kochane mam problem. Dziś byłam u endokrynologa i mam zbyt wysoki poziom TSH . Wynosi 4,9 a lekarz powiedział że aby zajść w ciązę powinien być wynik 1.5. że przy tak wysokim TSH nie ma szans na ciążę a przed próbą w czerwcu też było ponad 4. powiedział wprost że wydałam kasę w błoto i niepotrzebnie przeszłam taki stres. Czemu dopuscili mnie do in vi z takimi wynikami. Dziewczynki czy któras może mi jakos pomóc , cos doradzić ? pozdrawiam
 
lolitka
dziekuje ci bardzo a mam pytanie ile zarodkow wkladali ci??? a Q10 dalej bierzesz??? bylam u ginka i okazalo sie ze torbirla dalej nie mam tylko za cienkie endo nigdy tak nie mialam wiec sie troche zestresowalam, mam ostatnie 2mrozaki i teraz chce jak najbardziej zwiekszyc szanse a mam jeszcze takie pytanko czy ty moze robilas poziom progesteronu przy becie ????
 
asia

natychmiast isc do lekarza po euthyrox albo jego odpowiednik. nie zdolasz raczej zbic tsh to tak niskiego poziomu ale znaczaco mozesz obnizyc (choc to roznie bywa). ale dzialaj....
masz tez inna opcje - zaprzestan wyciszania i podejdz az w nastepnym cyklu... bo tsh bardzo wazne i masz wysokie. po lekach moze ale nie musi zejsc do opowiednio niskiego poziomu w ciagu 4 tygodnii. tsh musi byc najwyzej 2.5, najlepiej ponizej 1.5. jak masz wysokie to faktycznie moze kasa isc w bloto

mimi

mialam podane 2 zarodki w 3 dobie. progestronu nigdy nie mierze bo nie ma po co - biore dupka/luteina a to znieksztalca wynik wiec nie ma sensu badac. jakie masz to endo? bierzesz jakies leki?

q10 przestalam brac tydzien po transferze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny - byłam u was na w lipcu przygotowywałam się do transferu mrozaczków w sierpniu - ale niestety wszła wielka du... (zrobiła mi sie pęcherz gigant i nie chciał pęknąc teraz się przez cały czas zmniejsza ( nie wiem czym to było podyktowane bo cykle jak określił mój doktorek mam książkowe - może braniem ESTROFEMU). Chyciałabym sie Was zapytac jak wy jesteście przygotowywane do trnsferu mrozaczków (bo mój lekarz zaleca tylko wspomniany estrofem od 3 dc i nic więcej). Słyszałyście może o leku ATOSIBAN który podaje się przed, w czasie i po transferze w formie kroplówki - podobno zwiększa szanse zagnieżdzenia się zarodka (w bociane koszt 1300 zł)
 
reklama
zuzanka81 widzę, że jedziemy na tym samym wózku, ja też mam już czasem dość. ja mam 5 zarodków i tez to moje drugie podejście. wracam po zarodki we wrześniu, oby kochan nam się udało z tych zarodeczków .....
powiedz prosze jakie leki bierzesz teraz przed crio, co ci lekarz zalecił?

wiesz co ja nie biorę ,żadnych leków nic mi nie mówiła o jakiś lekach bo ja mam dobre cykle ,przynajmniej były do ostatniego miesiąca bo miałam podobno bardzo wcześnie owu już chyba 9-10 dc ,a tak miewam w 13-15 dc ,zobaczymy co powie mi lekarz w poniedziałek na usg ...
a Ty kochana bierzesz już jakieś leki i gdzie masz lekarza?
 
Do góry