reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
danii - dziękuję za Twoją wiarę, spróbuję się nią zarazić :-) wiesz co nie wiem kiedy zdobędę się na testowanie nieraz myślę że jak najwcześniej żeby nie przedłużać tego wszystkiego ale jak przyjdzie ten dzień pewnie złapię stracha.

danii - oczywiście trzymam kciuki za jajcobranie:-),
isia - PIĘKNA TA TWOJA BETKA
 
Za szybko to nie rób, bo może Cię to zmylić. Podobno do 7dpt beta może wyjść pozytywna pod wpływem pregnylu, a ciąży może nie być. No i odwrotnie tak samo, może być za wcześnie żeby cokolwiek wyszło.
Przekazuję Ci całą moją wiarę, głowa do góry i się nią zarażaj, jak widzisz u Bety cuda się zdarzają :-D
 
Lulin super wiadomość, zapewne musi byc to piękne uczucie jak się już to serduszko zobaczy :-)
Uważaj teraz na siebie i maluszka i spokojnej ciąży życzę :-)
 
beta

ja pier...le.... ze co mowisz? i ty nic nie gadalas ze sie ciazowo czujesz, chrzanisz o tsh a tu taka wypasiona beta?
GRATULUJE CI KOCHANA BARDZO......:)))))))
 
beta

ja pier...le.... ze co mowisz? i ty nic nie gadalas ze sie ciazowo czujesz, chrzanisz o tsh a tu taka wypasiona beta?
GRATULUJE CI KOCHANA BARDZO......:)))))))

Rany, Lolitka, ja jestem w ciężkim szoku...
Ciążowo to ja się czuję co m-c... Poszłam wykluczyć ciążę bo znów myślałam że sobie wmawiam objawy. Tuz przed odebraniem wyniku wmówiłam nawet sobie i mężowi, że chyba w ogóle seksiku nie było w tym czasie w tym m-cu :)))

To TSH to chyba dlatego mi wzrosło, prawda?
Jutro lecę do endokrynologa i dzwonię do mojej lekarki- bo już panikuję co dalej...
Mam odstawić któreś suplementy?Biorę wiesiołek, Q10 i omega3. Folik oczywiście zostaje.

Rany, świat się kończy, ale numer...

Swoją drogą tak mi macica uciska na kręgosłup (mam tyłozgięcie) że wyłam z bólu ostatnie 2 wieczory. Więc od dziś funkcjonuję w pozycji leżącej na brzuchu, może się wygnie jak należy.
 
Hej,tylko raz mimo,że chciałam więcej.
Miałam krótki protokół (leki,stymulacja).
Okazało się,że po stymulacji jest bardzo mało komórek i tylko jedna nadawała się do zapłodnienia...
Wiem,że udało się i jest ciąża.Wszystko anonimowo.
Teraz walczę z hiperprolaktynemią czynnościową,torbielą na jajniku (pęcherzyk nie pękł i przerósł)...
Nie wiem czy sama nie będę potrzebować komórki jajowej i IVF...mam cykle bezowulacyjne:((((
 
reklama
wiesiolek i q10 mozesz odstawic.......

ktory to tydzien? 5ty? no macica ci jeszcze nie powinna tak uciskac bo jeszcze sie nie bardzo rozszerza. no ale nie wiem...... najwazniejsze ze jestes w ciazy:))))))

a co u was bylo ze sie moglo udac naturalnie? w sensie jaki byl powod do ivf
 
Do góry