reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lolitka-ty juz na finiszu.jak sie czujesz i jak przygotowania do przyjecia malucha w domu-bedzie chlopiec czy dziewczynka?
 
reklama
Hej dziewczyny!
Właśnie miałam telefon z kliniki i mam 10 zarodeczków yupiii!!!!!:-):-):-) myślę że to niezły wynik przy 13 jajeczkach, co? jak myślicie??? w sobotę o 9:30 mam zadzwonić do nich i powiedzą mi czy transfer w sobotę czy w poniedziałek:-D
Ale się cieszę humorek od razu lepszy:tak:

Dziewczyny jak długo was bolało po punkcji??? ja dzisiaj czuję sie zdecydowanie lepiej niz wczoraj, ale dół brzuch wiciąz trochę boli, to normalne????
 
co myslicie o moim progesteronie?? 18. Mialyscie taki niski?

Roxii super mi przy 11szt 9 sie zaplodnilo, a do 5doby 4 przezyly. Takze bardzo dobrze:)) oby Twoja wszystkie malenstwa do 5 doby przezyly i zebys miala duzo mrozaczkow
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny,
wlasnie wrucilam z podglondanka, pecherzyki urosly!!! 6 pieknych okazow i kilka mniejszych, lekarz zadowolony:), wiec mialyscie racje nie potrzebnie sie przejmowalam. W sobote o 8-mej punkcja a w poniedzialek zaplanowany tranzwerek :).
Pozdrowionka!
 
Ala to swietnie, widzisz mówiłam ze urosną:tak: życzę powodzenia na puncji;-) Ja mam mieć transfer w sobotę lub w poniedziałek więc być może w tym samym dniu podadzą nam nasze bąbelki:-D

Palu dzięki:-) A jak się czułas po puncji jak długo Cię bolało? bo trochę sie niepokoję, niby jutro mam isć do pracy, ale nie wiem czy mi przejdzie do jutra:sorry:
 
roxii mnie po punkcji 2-3dnia juz nie bolalo. tylko od dnia punkcji ostro zoladek po narkozie i tak przez ponad tydzien plus pozniej wzdeta od hiperki takze mi trudno okreslic kiedy powinno przestac bolec
 
roxii mnie po punkcji 2-3dnia juz nie bolalo. tylko od dnia punkcji ostro zoladek po narkozie i tak przez ponad tydzien plus pozniej wzdeta od hiperki takze mi trudno okreslic kiedy powinno przestac bolec

Kurka mnie dzisiaj jeszcze boli słabiej jak wczoraj ale boli, trochę sie martwie bo nie wiem czy to normalne:sorry:
 
Roxii Ala to żeście naprodukowały jajeczek jak kury niski hurtowo :-D

Tak się zastanawiam jak ktoś ma 10 zarodeczków zwykle podaja do 1 transferu 1-2 góra 3 zarodeczki a resztę mrożą i w razie co jak znalazł aby rodzeństwo było czy na wrazie nieudanego in vitro? a co gdy się zużyje np 6-8 i jest z tego 2-3 dzieci i się więcej nie chce to ta reszta biedne tak w nieskończoność marzną?

Kurcze smutne to ja bym pewnie oddała do adopcji prenatalnej zarodków, by ktoś inny skorzystał i miał dzidziusia jak ja bym się swojej gromadki dorobiła a miała zarodki zamrożone w zapasie, ale u mnie jak będą 2 jajeczka i 2 zarodki to będzie cud nad Wisłą :eek:
 
reklama
palu - na bol glowy jak i inne bole bierz paracetanol. jedyny lek przeciwbolowy dozwolony w ciazy (pomijajac wyjatkowe sytuacje)....

roxxii
- bardzo ladny wynik

ala - trzymamy kciuki za te 6 sztuk.
 
Do góry