reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Palu to si duo nie pomyliłam bo przewidywałam betk 600-700 :)
Gratulacje

Zmykam na TLC fajny program jest dopiero co był przypadek 6 raczków z in vitro i wszystkie przezyły i maja już 6 lat... :szok:
 
Roxi powodzenia na transferze
we wt mam wizyte takze chyba dopiero wtedy bete zrobie i jak wyliczylam to we wt powinna byc 3200
 
Ostatnia edycja:
Meg trzymaj się będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&

Własnie miałam telefon ze szpitala transfer jutro o 11", mam nadzieję ze do niego w ogóle dojdzie...:sorry2: Z tego wszystkiego zapomniałam się zapytac ile zarodków przetrwało do dzisiaj, a babka nic nie mówiła:baffled:
Roxii trzymam kciuki za twoje babelki i pozytywna bete.:-)
 
ja juz jestem po transferze podano mi 3 zarodki wszystki ładnie przezyły 9,8,6 - tylko jeden musiał być nacięty juz kiedys o tym czytałam ale to nasze ostatnie wie zdecydowalismy sie na nacięcie, i niech sie dzieje wola Boża, bo Bóg jest z nami nie odbierał by nam szczęścia i nie cieszy się z naszego nieszczescia.
Roksii trzymam kciuki za transfer.
paula
super gratuluje betki.
 
palu- tylko ze moj lewy jajnik jest tak schowany ze juz przy usg lekarz ma problem zeby go dojrzec, a wczoraj to myslalam ze umre z bulu, powiedzial mi ze wlasnie po to jest narkoza zeby nie bolalo, ale jak mi tam go zrusza to moze byc nie milo...
 
meg - podhodowanie zarodkow to nic innego niz rozmrozenie zarodkow z stadium ktorym byly zamrozone i potrzymanie dluzej. zwykle to dotyczy zarodkow 2-3 dniowych i trzymanie ich do stadium blastki zanim sie przetransferuje. jesli mialas zamrozona zas blastke to trzyma sie je do 6 doby ale to malo ktore kliniki robia jak na razie w polsce.
o twojej immunologii pisalam. tak jak mowilam - temat trudny do zbadania bo jest milion rzeczy ktore trzeba byloby zbadac i to sie liczy w tysiacach, a jak nawet znajdziesz w czym problem lezy to leczenie bardzo trudne i kosztowne. wiec rozumiem ze ty podstawowe badania na przeciwciala zrobilas - jakie do tej pory?? tarczyca? fosfolipidowe? krzepliwosc?
 
Palu- śliczny wynik i oby tak dalej!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Roxii- będzie git- już Ci to pisałam;-),
Joweg- pogadajcie z adwokatem, przedstawcie wszystkie dokumenty i zobaczycie co dalej.
Jezeli chodzi o Madziunię z Sosonowca, to niby się coś wyjaśniło, ale coś dalej śmierdzi...i wydaję mi się, że matka małej (nie stoję w jej obronie) ma problemy sama ze sobą
 
reklama
sakmi przesylam ciazowe fluidki, zeby byla duza beta &&&&&&&&&&&&&&& i dla reszty dziewczyn rowniez:)))

tak sie zastanawialam kiedy powiedziec rodzinie i znajomym o ciazy ale chyba dopiero to zrobie jak zobacze serduszko
a w ktorym tygodniu je widac?
 
Do góry