reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Palu ale betka wysoka:szok: superrrr gratulacje!!! Niech maluszki rosną zdrowo!!!!:-)
Dziękuję wszystkim za kciuki napewno się przydadzą, jak tylko wróce ze szpitala dam znać co i jak, mam nadzieję ze będą to dobre wiesci:tak:
ala trzymam kciuki za jutrzejszą punkcje, wszystko będzie dobrze. Powodzenia!!!!:-)
sakmi za Ciebie również kciuki zaciśnęte, napewno bąbelki zostaną z Tobą, trzeba mocno w to wierzyć!:-) Dbaj o siebie!!:-D
 
ala daj znac po punkcji.

qrcze opryszczka na ustach mi wyskoczyla...a nie mialam jej moze od dziecinstwa;/
i jeszcze sie zlękłam bo jakas laska taki watek otworzyla i ze to niby jest grozne tylko nie ta na twarzy tylko w kroczu... ale jak sie uprawia seksy orlane to to sie przenosi, a moj M na ustach dosc czesto miewa i boje sie, ze tam tez moge miec tylko nie ujawniona. Musze sie spytac o to mojego gina we wtorek
 
Jak można zareagować, na taką wiadomość- że własna matka zabija swoje dziecko - gdzie my tyle przeżywamy, tak wyczekujemy i żyjemy nadzieją że tym razem się nam uda. Masakra. Każda z nas wzięła by to dziecko, za kazde pieniądze. i to sa momenty gdzie chce odp. na pytanie- gdzie jest sprawiedliwość? - i gdzie jest kościół który jest przeciw in vitro i nie wspiera nas. a pragniemy dziecka. wierze ż Bóg jest z nami. mimo wszystko. bo wie ze te nasze dzieci beda kochane. jak przemówić to głów, bo nie rozumów - żeby oddały dzieci a nie zabijali. tu zdrowe dziecko, widać ze kochane przez dziadków i chyba bogata w miarę rodzina i taka masakra.
A ze mną są 3 moje bobaski i nie oddam ich nikomu.pozdrawiam was i miejcie nadzieje że wszystko będzie dobrze.
 
hej dziewczyny nie pisalam ale znowu spoznia mi sie okres :( to normalne zeby tak teraz caly czas sie spoznial po in vitro ?
 
Sakmi- :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja do dzisiejszego rana miałam cichą nadzieję, że sprzedali dziecko do adopcji, nie mogę się ruszyć sprzed TV- jak tak można z premedytacja kłamać i tak zbeszcześcić ciało malutkiej ludzkiej istotki......Madziu
[*]
[*]
[*] śpij aniołku w spokoju.
 
sylha- niechhce cie martwic ale zglos to lekarzowi kolezanka miala problem hz zebem i musiala przesunac wszystko o 3 miesiace bo ponoc niewskazane , ale zapytaj lekarza i to predko
 
reklama
wiolka5- jak sie nie udalo to dostalam odrazu @ , potem mialam 43 dni cykl i teraz juz 32 dzien cyklu nawet brzuch mnie nie boli :/ a zawsze z rana dostaje :/ ktorejs z Was sie tak podzialo ?
 
Do góry