reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kaska31 tylko ze ja nie dostane miesiaczki. nie mam jej od pond roku i bez lekow nie przychodzi sama. Niektore kobiety mowia ze maja miesiaczke raz na 3-4 miesiace. Ja w ogole nie mam ;-( I wlasnie jestem ciekawa co sie stanie, jesli ten pierwsz raz sie nie uda....
 
reklama
ala trzymam kciukasy:)) ktorego masz testowac?
bo na 15.02 juz sa dwie laseczki:))
mistle ja mam co 3 miechy @ przy pco ale powiedz mi co ma Ci sie nie udac? ja tez mam pco i lekarz i wystymulowal do inv 30 pecholi, a jak Ci wsadzi zarodki badz tez nie to tak czy siak bierzez przez 14 dni progesteron i jak odstawisz to dostajesz @. Nie ma sie o co martwic:)

qrcze a ja mam jutro wizytke i pierszw USG:) ciekawe kiedy zacznie bic serduszko albo serduszka:))
 
ala super wynik, gratulacje!!!:-) W końcu Twoje babelki są z Tobą:tak::tak: trzymam kciuki!!!!:-) Czemu dopiero na 21 masz test?? to późno:eek: ja miałam punkcję 3 dni przed Tobą, a mam testować 15go, więc Ty trzy dni później, mysle ze 18go spokojnie mozesz robic sikańca:tak: Lekarze mi powiedzieli ze test mozna robić dwa tyg po punkcji.
Ja mam zamiar zrobić sikańca 14 lutego na walentynki:-p o ile wcześniej się nie skuszę....:eek: ale plan jest na 14go:tak: właśnie przed chwilą na ebayu zamówiłam sobie teściory, te najczulsze które ponoć wykrywają ciaze 6 dni przed @, ale chciałabym wytrzymac do 14go, a 15go dla potwierdzenia betka:tak:
 
boje bo mam skurcze jak na @ od paru dni, a wczesniej ich nie mialam:((
nie mam ich jakos czesto ale tak 3-5razy dziennie. i zazwyczaj wtedy kiedy wstane z lozka albo ide bo jak leze to nie... tak sie boje:((
jutro mam wizyte i nie wiem czego sie tu spodziewac
 
reklama
Do góry