reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gieniek - GRATULUJĘ!!!! z całego serca. Super, że została przełamana zła passa ;)

A ja właśnie wykupiłam słodkie lenistwo na początek czerwca, a w drugiej połowie mam się już zameldować u lekarza w celu rozpoczęcia przygotowań do kolejnej "akcji IVF". Już się cieszę. Tak ogólnie psychicznie to odnoszę wrażenie jakby to było pierwsze podejście, tylko bez strachu przed procedurą (tzn. punkcją, zastrzykami itd.) Podświadomie odrzuciłam porażkę i cieszę się na nowe rozdanie i nową nadzieję ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gienek - Gratuluje:)))) ale masz wysoka ta bete , chyba pobilas nas wszystkich , blizniaki to bedą na pewno a ciekawe czy nie trojaczki:)
Ja to od początku mam wszystko na odwrót a beta w 11dpt tylko 100 i nic nie wskazywało na blizniaki nawet pierwsze USG:) To kiedy masz pierwsze USG? Mnie do tej pory podbrzusze często boli i tez zauważyłam , ze w dniach spodziewanego @ mam najwiecej i prawie przez tydzień takie bóle . Lekarze mówią , ze niby wszystko ok ale ja tez sie martwię ...
 
Witam wszystkie koleżanki
Tulę mocno wszystkie, którym się nie powiodło tym razem i trzymam kciuki za całą resztę

Ja po 5 dniach brania duphastonu czekam od piątku na @ miała przyjść dzisiaj i jak na razie jej nie widać...:-(

Moja dawczyni po dzisiejszej wizycie dowiedziała się że ma pozytywny HBS ale lekarz twierdzi, że jak byłam szczepiona na żółtaczkę to nie jest to dla mnie groźne. Co wy na to???
Oprócz tego dostała Gonal na ok 3-4 dni i potem idzie na usg. po tym czeka mnie wizyta w dr i kolejne instrukcje...

Czy transfer będzie w maju???

Mam jeszcze jedno pytanie- zakładam hipotetycznie że się wszystko uda- jak większość z nas- no i mam problem bo klinika w której się leczę jest daleko ode mnie i dojazd do niej to dla mnie nie lada wyzwanie. czy jak już będę wiedziała ze jestem w ciąży to mogę dalszą ciężę chodzić do "normalnego" gina w swoim mieście??? Jeśli tak to czy muszę mówić, skąd wzięło się moje dziecko??
 
Magdalena - jesteś pewna ze to okres??? Moze jakieś plamienia tylko? Moze jeszcze jest nadzieja?

gienek - hahah a nie mówiłam!!!!! PO co się było tyle martwic?! Super. GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Gieniek jeszcze raz Wielkie Gratulacje!!!!!!:-)Mnie też wydaje się, że beta wskazuje blizniaki:-D
Masia123 fajnie,że wypoczniesz już niedługo i pod koniec czerwca podejmiesz dalszą walkę:tak:
aniołeczek ja też do kliniki miałam daleko więc tylko zadzwoniłam do nich z wynikiem bety i potem po 1 usg i 1 usg powiadomiłam co i jak.
 
katee, nie stresuj sie, wszystko od kontrola. Przez stymulacje i hormony jakie bierzemy nasz organizm jest teraz nieco inaczej zaprogramowany.

lolitka, witaj nasza mamusko.;) Jak sie miewasz i Twoje kochane malenstwo? Dobrze,za napisalas,ze nie wolno brac tych herbatek podczas stymulki, bo juz sie zastanawialam czy sie w nie nie zaopatrzyc.

gieniek, ciesze sie razem z Toba :-) i GRATULUJE!!!!

Dzis mialam ostatnia wizyte przed punkcja. Niestety jest ryzyko ,ze ta paskudna hiperka znowu mnie dopadnie. Biore juz od dzis leki, ktore mam nadzeje jej zapobiegna, no i pije wode,1,5l minimum. Punkcja rano w srode. Oby, tym razem wszsytko sie powiodlo i nie wywineli mi lekarze jakiegos numeru jak ostatnio.Stresuje sie jeszceze bardziej niz ostatnio.
 
reklama
Do góry