reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agapl - od wieku kobiety zależne są szanse powodzenia bo facet to i 60 lat może mieć a kobieta czym starsza tym gorzej. pani sie mnie pytala o wiek i czy mamy juz dzieci. I w koncu zdecydowala sie podac dwa ale chyba dlatego ze z 4 tylko 2 zostaly i jednego mrozaczka nie chcieli mrozic.

Gienek - daj znać jak po wizycie. Mnie już martwienie troszkę przeszło,tzn nadal sie martwie i czekam na 12 tydz ale jakoś juz lżej jest bardziej przywyklam do mysli ze sie udalo i jestem w ciazy. Cos mi sie wydaje ze niedługo dołączysz do nas na blizniakowym forum.
 
reklama
Ahhh, strasznie Wam zaciążone dziewczyny zazdroszczę i jednocześnie cieszę się z Wami. Mam nadzieję, że wkrótce dołączę do Was. Zbiję TSH i Bąbelki zostaną w brzusiu ;).
Serdecznie pozdrawiam :*
 
Masia- pewnie, ze dolaczysz do nas:) zreszta jestem pewna, ze każda w końcu dołączy tylko niestety u jednych to idzie szybciej niż u drugich...
 
Witam wszystkie invitrówki :) Nazywam sie Marta i od dłuższego czasu was bacznie obserwuje i kibicuje z całego serducha:)
Ja jestem w trakcie oczekiwania na test dziś jest 9dpt (i chyba na tym dniu sie to wszystko zakończy ,gdyż od rana mam plamienie) to jest moje drugie ISCI i powoli już tracę nadzieje :( Szkoda mi tylko mojego Emka on tak to przeżywa , że nawet nie mam odwagi mu powiedzieć ze zaczełam plamić ehhhh...
 
u mnie nadal brak @ szlak mnie trafi cholera!!! gin dla pewności kazał zrobić bete czy aby na pewno nie jestem w ciąży... wynik mniej niż jeden czyli jest ok:( to mnie pocieszyło bardzo TYLKO GDZIE TA @???

dawczyni ma zmniejszone dawki leków o połowę...
 
Marczita a moze to plamienie implantacyjne??Jeszcze nie przekreślaj niczego.Mam nadzieje,że to u Ciebie dobry znak.Ilu dniowe miałaś zrodki podane?Ja miałam 3 dniowy i zrobiłam betę w 10dpt i już wyszło.
Może jutro zrób to badanie.Trzymam kciuki.
 
Marciczka- dokładnie może to plamienie implantacyjne . Dużo dziewczyn plamilo na początku ciąży .... A może masz za niski progesteron ? Ja cały czas po transferze kontrolowalam i zwiekszalam dawkę .
Jeśli mialas 3 dniowe to może jutro idź na bete. Ja mialam 5 dniowe i w 9tpt zrobikam testy sikane i wyszly 2 kreski a Bete kazali w 11dpt robic no i potwierdziła ciaze.
Oczywiście daj nam znać :).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zarodek miałam podany w drugiej dobie po punkcji był to 4-komórkowiec klasy A, moje pierwsze podejście zakończyło sie podobnie w 9 dniu zaczełam delikatnie krwawić a testy wychodziły pozytywne i im większe było krwawienie tym testy były bardziej pozytywne bhc w trzecim dniu krwawienia wynosiła 43 i pózniej zaczęła spadać doktor stwierdził ciąże biochemiczną ,pózniej miałam criotransfer ale zarodek był słaby i nie chciał zostać z mamusią .Wiec w kwietniu zaczęłam od początku podejście a tu znowu 9 dzień mnie prześladuje ja to mam jakiegoś pecha ...
 
reklama
Do góry