reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
anioleczek...gratuluje @ !! oby byl tym ostatnim na dlugie miesiace!!:tak:


agawa...kochana bardzo sie ciesze, ze jestes spokojna, to najwazniejsze, skoro sie nie stresujesz tzn ze wszystko jest ok! twoj organizm juz wie...mimo wszystko ja zaciskam &&&& i nie puszczam az do wyniku betki!!

gieniek...no to wyczaruj tym kotem i mnie i sobie same pozytywne wiesci w czwartek:-D;-) ja tam wierze w zabobony i naklejanie plastrow...zrobie wszystko, byleby zwiekszyc psychicznie moje szanse:laugh2:
 
Sylha dokładnie tak samo jak u Magdusi mnie też ciarki przeszły jak to przeczytałam!! Trzymam kciuki,żeby wszystko było u nich dobrze...jednak to racja,że natura to nie matematyka i może płatać również pozytywne figle:)
Magdusia31 gratuluję,że córeczka, tak podpytywałam,bo byłam ciekawa,czy po in vitro częściej rodzą się chłopcy niż dziewczynki-tak jak to piszą w różnych artykułach..imię Lenka mi również się bardzo podoba,bo sama jestem Magdalena i brałam pod uwagę takie imię dla dziewczynki:tak:
 
Magdusia miałam 3 dniowe zarodki 4aa i 8aa czy jakoś tak został nam jeszcze jeden ale słabiutki i nie chcieli go mrozić.Podchodziłam w Białymstoku w bocianie, dzisiaj byłam na becie to wieczorem się okaże się czy jest jeszcze jakaś nadzieja.
 
Miliaa u Ciebie to ja jestem pewna,że wszystko będzie dobrze w czwartek:tak:moja kula i kot tak mówią,że zaczniesz stymulację i wyprodukujesz dużo ładnych jajeczek a one później będą ładnie się zapładniały i rosły w brzuszku u mamusi:-)
 
Gieniek- nie dość , ze mialysmy prawie taka sama sytuacje , ilośc komórek itd to jeszcze mamy tak samo na imię ;) u nas jeśli chociaż jedna będzie dziewczynka na co bardzo liczę to tez będzie Lenka:)
 
Lola216 żartujesz?:-) jesteś moim lustrzanym odbiciem he he a ty podchodziłaś w Polsce do in vitro? Fajnie by było mieć parkę:tak: ja mam przeczucia,że u mnie (jak wszystko będzie ok )będzie albo jeden chłopiec albo dwóch i tu mam problem,bo żadne imię męskie nie podoba mi się w 100%
 
Gieniek - tak w Polsce a dokładnie w Gamecie w Gdyni;) skoro tyle nas łączy to nic innego ci nie pozostaje jak mieć blizniaki :) mi tez każdy mówi, ze dwóch chłopców No i taki tez miałam pare lat temu sen .
A imiona dla chłopaków to Mateusz i Szymon :)
 
reklama
Lola ja podchodziłam w Invicta w Warszawie i teraz to już nawet jestem pewna,że też będę miała bliźniaki skoro ty też masz:-) dla chłopców mam przygotowane dwa zestawy (wiem głupia jestem...ale już mam) 1) Aleksander i Olgierd, 2) Mikołaj i Dominik a jeśli chodzi o dziewczynki to będzie dużo Lenek :) Też mi się kiedyś dawno śniło,że cyganka wróżyła mi z ręki i powiedziała,że będę miała samych synów-pamiętam to do dziś..mogłaby się mylić,bo chcę choć jedną córcię!!!
 
Do góry