reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja już wycinam hołubce z moimi kotami, za Was dziewczyny, Gotadora, Agapl, Kinga, Kaska, Avocado :-)

No i życzę Wam słonecznego dnia :-) W sercu również :-)


,
stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_3445073.jpg
 
Sony, wyniki po południu zazwyczaj są, ale jakoś wybrać się nie mogę żeby zrobić badanie:( boje się negatywnego wyniku......


Oki, już wychodzę....:confused2::confused2:
 
Agapl, Malinus trzymam mocno kciuki za dobre wiesci. Ja juz mam dwa sliczne dzieciaki w brzuchu:) dr chwalila ze bardzo ladne i 3 razy dopytywala czy jestesmy pewni ze chcemy 2:)) teraz niech ten cud trwa! Jest takie piekne slonce ze musi byc dobrze:) miego dnia
 
Kasiu - no pierwsze dobre wiadomosci wiec dalej juz pojdzie:) Bardzo sie ciesze ze maluszki juz masz w sobie i jeszcze takie ladniutkie:) Trzymam kciuki zeby uczepily sie mamusi na 9 miesiecy:)
 
Dzień doberek ;)
oj dziewczynki produkujecie tyle ze trudno Was nadrobic ale stram się codzienie zaglądać i byc na bierząco..
agapl,gotadora,kinga,malinuś,kaśka,avocado zaciskam kciuki z całych sił za betki,transferki i usg..w taki piękny dzień musi się udać wszystko
przepraszam jeśli kogoś pominełam ale pamięc juz w tym wieku nienajlepsza :-D
za każdą z Was trzyma kciuki i życzę jak najlepiej
wszystkie nowe dziewczyny witam serdecznie ..kilka nowych nicków się pojawiło..

ja również poproszę o kciukasy za mnie..dziś kolejna wizyta z podglądaniem pęcherzyków i dziś się okaze kiedy kolejny transfer..mam nadzieję ze uda się w tym cyklu..

kochane cudnego dnia...

ja dziś myję okna bo jak słonko zaświeciło...oj lepiej nie mówić :-)
 
hej dziewczyny do tej pory udzielalam sie na innym watku jako, ze mieszkam na wyspach.
Mam do Was prosbe czy moglbyscie mi poradzic jakas dobra klinike, w ktorej robia in vitro i lekarza?
Ja i moj chlopak jestesmy chyba fatalnym przypadkiem:( on ma malo plemnikow a ja szkoda gadac..Wlasnie jestesmy po drugiej stymulacji, w sobote mialam transfer i zamiast byc pelna nadziei to non stop rycze.
Tutaj lekare ciagle mi powtarzali, ze jestem mloda, zeby czekc na refundacje, a gdy sie jej doczekalismy okazalo sie, ze fatalnie sie stymuluje. Na krotkim protokole, ktory ponoc mial byc dla mnie bardziej odpowiedni poszlo jeszcze gorzej po 13 dniach na dawce 300 menopuru pobrali mi tylko 4 komorki, zaplodnilo sie 3. Ucieszylismy sie, ze mamy choc te 3, a tu w dniu transferu dramat, bo owszem trzy, ale jedna 3 komorkowa i dwie dwu..podali mi dwie bo trzech nie mogli i kazali miec nadzieje, ze niby ponoc zdarzaja sie ciaze z tak zle rozwijajacych sie zarodkoch, ale to chyba raz na milion..
Jakby malo bylo dramatu to transfer byl koszmarem, w zabiegowce bylismy 45 minut, nie mogli dostac sie tam gdzie trzeba, pare razy zmieniali narzedzia, nie wytrzymalam poplakalam sie tam w koncu tak mnie bolalo i jeszcze ta pielegniarka non stop pytajaca sie mnie czy wszystko ok..gdy w koncu sie udalo zobaczylam, ze cewnik byl we krwi, powiedzieli, ze mam szyjke pod dziwnym katem i dlatego bylo tak ciezko..tylko, ze to byl moj drugi transfer i wtedy bylo o niebo lepiej..
Jesli sie nie uda nalezy mi sie jeszcze jedno podejscie, ale wolalabym jednak zaplacic i sprobowac w polsce, porobic w koncu jakies badania, bo tutaj nie robia zadnych badan..nie wiem czy w ogole jest sens probowac z moimi komorkami:(
Jestem z woj. swietokrzyskiego, wiec najblizej byl miala do gamety w kielcach albo do lublina, ale potrzebuje najlepszych..moze warszawa novum albo invimed? prosze doradzcie
 
reklama
hej laski cos ostatnio pełno nerwow mam
to pies ode mnie znaleziony w schronisku
z siostra zamowilysmy wozek na allegro przyszedł super ale spacerówka popsuta a babka twierdzi ze to my popsulismy normalnie masakra ten tydzien niech sie juz skonczy
 
Do góry