reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oskaa - dzięki za polecenie laboratorium do badań. Miałam wyniki już za 1,5 godzin. Czyli błyskawicznie. Bardzo miłe Panie są na Ostrowskiego.

Gosia_1983 - a nie masz jakiejś takiej w Twoich okolicach co robi szybciej wyniki? Musisz koniecznie robić w swojej miejscowości?
mam jeszcze jedna co wyniki sa na drugi dzień wiec skorzystałam bo za darmo. Robie testy czasami to wychodz dwie grube kreski
 
reklama
Malinus, nie odstawiaj jeszcze lekow. Pamietasz co pisala Molla. Odtstawila leki zaczela brac antyki i stracila malenstwo bo okazalo sie,ze byla w ciazy.

Kinia, prosze Cie nie doluj sie. Ostatnio mialas podana blastke, teraz 3dniowe i nie porownoj wynikow z poprzednim podejsciem.U mnie dopiero w 10dpt wystapilo plamienie implantacyjne. Myslalam,ze wszystko po ptakach a jednak NIE. Dlatego porsze Cie glowad o gory i czekaj cierpliwie na wyzanczony dzien bety. A ja tzrymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kochanego masz emka. :tak:

Sylwia,
lekarze niczego nie przekreslaja wiec i my badzmy dobrej mysli.

Oskaa, wlasie troche sie przestraszylam,ze ten nasz maluszek taki duzy bo w rodzinie meza rodza sie dzieci po 4kg :szok:
Mnie mdlosci mecza od srody :baffled: Lekarka mowila,ze mam jesc malo a czesto.
 
Kinga chyba tak zrobię, zwiększenie dawki i poczekam do środy. Chyba ta moja klinika jest "inna" skoro tak w 6-7 dpt blastka każą odstawić i poddawać sie..
 
Agapl - niestety miałam 2 dniowego podanego poprzednio, nie blastka, a teraz 3 dniowy. Ale nie sugeruję się już tym. Mimo to.


A w załączeniu róże, które dostałam od emka na poprawienie humorku róże od emka ))).png
 
Cześć Dziewczyny! Gratuluję wszystkim, którym się udało...trzymam kciuki za wszystkie, które walczą.....tule te, którym się nie udało- jestem pewna, że to chwilowe i za moment, każda z nas będzie cieszyła się pięknym brzuszkiem.

Czytam Was ...ale trudno mi nadążyć......

Dziś mija 7 dzień na antykach....za dwa tygodnie wizyta, mam nadzieję, że wrócę już do domu z torbą leków i rozpoczniemy naszą pierwszą procedurę.

To czekanie i niepewność jest straszna.....

Nie umiem sobie wyobrazić naszego życia jeśli się nie uda :(
 
reklama
Dziewczynki mam nadzieje ze lada moment dostane @ i wreszcie bede mogła zrobić te badania hormonalne przed ustaleniem protokolu.
Mam je zrobić 2,3 lub 4 dc. A który dzień bedzie najodpowiedniejszy Waszym zdaniem?
 
Do góry