reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Malinuś zamieściła taką fajną informację o transferze zarodeczków; Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki

2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG

9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza więc tak sobie myślę ze 9 dzień to spokojnie mogę isc na badanie :)
 
Jak mówią jak nie urok to... no i niestety mi się to przytrafiło i się zaś martwię, bo przeważnie u mnie to oznaka, że organizm się oczyszcza. Masakra. Chyba zeświruję do soboty. Już chciałabym znać wynik. Obojętnie jaki on będzie.
 
Witam moje kochane!
Godzinę zajelo mi nadrobienie zaległości..koszmarnie dużo piszecie ;)
gotadora super wieści,gratuluje i trzymam kciuki za piękny wzrost maluchów,moim zdaniem napewno ten wiekszy to chłopczyk a mniejsza corcia ;)
malinuś nie odstawiaj leków jeszcze ,powtórz bete
kinga prosze cie nie martw sie na zapas i nie porównuj tego transferu do poprzednich i wyników,sama przeciez doskonale wiesz ze kazdy raz jest inny
sylwia strasznie mi przykro,wiem co czujesz ale nie mysl o tym negatywnie,tak miało widocznie być,masz jesscze mrozaczki i uda sie z nich piękną gromadkę stworzyć
zuzia prosze mi tutaj sie nie poddawac i nie watpić,wszystko bedzie dobrze! dużo siły i wiary ci zycze!!!!!
milagros,fasun,mgiełka za Was &&&&&&&&&& mocno zacisniete!
agapl cudny suwaczek ;)
dagnes witaj wsród nas ;)

jeśli kogos pomiełam przepraszam ..i tak wiecie ze za wszystkie tutaj trzymam kciuki bez wzgledu na wszystko

miłego popołudnia ...niech spełnią się WASZE marzenia!!!
 
Zapomniałabym o najwazniejszym podchodze do crio juz w tym cyklu wiec juz poprosze o kciuki i mase fluidków by tym razem sie udało :-D
 
reklama
Do góry