reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja po wizycie u gina...ciązy nie widać :-( czekam na telefon od niego co dalej....drugiego crio mi nie zrobi-zadecydował ,że najpierw zrobi histeroskopie.....buuuuuuu...potem przerwa i dopiero w następnym roku ponowne podejścia...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martaczi - oczywiście , że wypoczywam . Leżę albo półleżę albo siedzie :rofl2: . Bardzo spokojna jestem relanium dla mnie super. Rano wstałam przed 8 z łóżka , zrobiłam sobie inke z mlekiem , małe śniadanko , leki a o 9 relanium i za jakieś pół godz. znowu zasnęłam i obudziłam się przed 12 także , super nie ma czasu żeby rozmyślać. Teraz czytam co u Was i zakupiłam sobie kilka kolorowych gazetek i właśnie mam zamiar się za nie zabrać:-D

Lindi77 - Bardzo mi przykro , daj znać co lekarz zadecyduje. Pozdrawiam

Esiek - Trzymam kciuki za mega wysoką betę:tak:

Olusia - Hormony można zbadać o każdej porze dnia. To co jedziesz na progesteron?
 
Jo.M tak jade popoludniu do laboratorium...

Lindi przykro mi... moze jednak niech lekarz zobaczy co i jak i pozniej wrocisz po swojego mrozaczka...

Minni wynik to tylko formalnosc.. na pewno bedzie wysoki....
 
Jo.M moj m dzis mi kupil na zelaznej, takze jestem spokojna.... przeszlam tyle aptek gdzie teraz mieszkam i nigdzie nie ma, nawet w hurtowniach... zadzwonilam wczoraj tam do apteki i pani powiedziala ze maja... wiec jest ok... dam dam znac jak wynik... ale biore zwiekszona dawke lutki... :-D a jak tam twoje objawy? bola cie piersi, brzuch?
 
Olusia - Myślę , że zbyt wcześnie na jakiej objawy , jedyne co czuję to uciski delikatne na podbrzusze ale powiem Ci że ja nie zwracam uwagi już na różne odczucia bo wiem , że wszystko tak samo może oznaczać ciążę jak i jej brak , po prostu organizm zbytnio nafaszerowany jest lekami a do tego psychika płata figle. :-)
 
Jo.M. to prawda... psychika plata figle.... :-D organizm jest nafaszerowany lekami... to prawda... przy moim udanym podejsciu do IUI bralam leki i biust mnie tak bolal ze mialam wrazenie ze ktos mi je bije mlotkiem...
 
reklama
Psychika jest najgorsza.... Też pamiętam jak po pierwszym IUI świrowałam, wsluchiwałam się we wszystko i dupa z tego była. A tak wierzyłam, a teraz jak patrze na tą ankiete w wątku o IUI tutaj na forum to mi się śmiać chce jaka głupia byłam :)

W sumie to logiczne, że jak kobiety naturalnie zachodzą w ciążę to na tym etapie na którym my jesteśmy nie czują totalnie, absolutnie nic więc jakim cudem my miałybyśmy coś czuć. Tyle, że to wszystko łatwo powiedzieć a tak trudno sobie wytlumaczyć.... ;/

W sumie to nie wiem czy bede robić 2.12 bete, skoro 3.12 i tak musze zrobić w szpitalu. 2.12 chyba zrobie tylko sikańca o czułości 500 bo to będzie 13dpt więc i tak by coś już pokazał gdyby było co. A psychicznie juz w razie w będę gotowa żeby w szpitalu szopki nie odstawić ;/
 
Do góry