reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jo.M. może w badaniu chlamydi miałaś wynik niejednoznaczny, na pograniczu normy. W takim przypadku należy powtórzyć badanie. Jeśli tak jest to nie powinni Ci robić transferu. Ja bym zadzwonila i zapytała o wartość wyników. Jednak skoro miałaś już wcześniej badania to chyba jakaś głupia i nieśmieszna pomyłka.

Olusia
ja mam zrobić test 11dpt czyli 5 grudnia, ale na pewno zrobię 3grudnia i ewentualnie powtórzę 5.

Po crio radzono mi abym unikała dużych skupisk ludzi, żeby zminimalizować ryzyko złapania wirusa np. grypy.
 
reklama
Jo,M musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze, bo inaczej zwariujemy.... :-)

Siaga robisz bete czy sikacza? mialas podany ilu dniowy zarodek ? czy blastocyste?
 
Siaga - może i tak było , tylko miałam wizytę w związku z tym badaniem i lekarka powiedziała , że wszystko jest w normie i podchodzimy do crio. Także jak jest ok no to ok , a tu teraz takie cyrki. Nie wiem może faktycznie tam zadzwonię ale nie chce się stresować teraz , może potem zadzwonię po relanium:-D
 
Olusia - jutro ostatni dzień. Powiedz mi a nie kusiło Cię żeby bete zrobić razem z tym progoesteronem? Bo ja chyba pójdę na progesteron w 4dpt tj w piątek.
 
Siaga to super... zatem beta na pewno wyjdzie dodatnia.... :-D

Jo,M a wiesz ze ja tez myslalam o tym by w piatek zrobic bete, progesteron i estradiol... kusilo mnie wczoraj ale myslalam ze jednak ciut za wczesnie jest... a nie chcesz w piatek tez zrobic betY? czy jednak z tym czekasz do poniedzialku albo wtorku?
 
Olusia - No właśnie problem w tym , że sobie nie ufam i boję się , że zrobię bete nic nie wykaże i będzie katastrofa. Chociaż z tego co pamiętam Fusun w 3pt już miała bete ok 1,5 . Postaram się jednak wytrzymać do wtorku. Jak bym się łamała to ustaw mnie do porządku:-)

Siaga - To jesteśmy we 3 z blastusiami i to prawie w tym samym czasie , Olusia - transfer sobota , Ty - niedziela i ja - poniedziałek. :-D
 
Jo.M. - masz rację, tak zrobię, zwiększę dawkę, nie odpuszczę kolejnego cyklu.

Jo.M., Olusia, Siaga - napewno Wam się udało, ja mocno zaciskam kciuki :-)

Oktavi - jak najbardziej teraz Twoja kolej :-) i tym razem musi się udać :-) nie ma innej opcji :-)

Powiem Wam szczerze, że ręce mi coraz bardziej opadają. Wczoraj lekarz wypisał mi receptę z 4 lekami, jeden lek tak wypisał, że aptekarka nie mogła doczytać, więc go nie wykupiłam, a on w sumie najważniejszy, bo jest na moich niechcianych lokatów :-D Zadzwoniłam dzisiaj, żeby coś na to poradzili. Położna zadzwoniła do lekarza i wyjaśniła co to za lekarstwo. Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ten leka nazywa się tak i tak. A ja na to, że już nie mam tej recepty, ponieważ wczoraj potrzebowałam lekarstwa i wykupiłam receptę i proszę, żeby jakiś lekarz wypisał mi receptę na to lekarstwo. Na to ona mi mówi, że zapyta się jakiegoś lekarza czy mi wypisze to lekarstwo. ŁASKAWCY. To ja tam tyle kasy zostawiałam, jestem ich pacjentką 2 lata, a ona się zapyta czy jakiś lekarz mi receptę wypisze. Pewnie powinnam iść na wizytę i zapłacić 80 zł za wypisanie jednej recepty!! Nie mam słów.
 
reklama
Do góry