reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Siaga - Super by było:-)

Lilia - Na serio brak słów z tymi klinikami. Masz rację jak byś na wizytę przyjechała płatną to z chęcią wypiszą Ci receptę , zdziercy jedni.
 
reklama
Jo.M tez wlasnie myslalam o tym ale chyba sie jednak balam zrobic.... tez sie boje rozczarowania... :-( to wtorek bedzie twoj 8dpt? he he pewnie ze ustawie ciebie do porzadku... ale wiem tez ze bedzie ciaglo... w sumie tak jak napisalas co ma byc to i tak bedzie czy wczesniej sie zrobi bete albo pozniej... .
Lilia trzymamy ciebie za kciuki... :tak:
Siaga, Jo.M idziemy praktycznie w leb w leb :-D super by bylo.... i na sali razem w szpitalu :tak:

Faktycznie lekarze laske robia ze maja wypisac cos.... ech brak slow na nich... ale kase z checia biora.... to prawda co mowi Jo.M zwieksz dawke estrofemu, a noz zadzialasz na niego ladnie....
 
Ja już chyba nie będę patrzyła na kalendarz :-( ze wstępnych obliczeń mi wynika, że USG powinnam mieć w Wigilię, a crio w Sylwestra. Po prostu nie wierzę...
 
Lilia - W sumie nie ma stresu Wigilia i Sylwester to normalny dzień pracy. Ja kiedyś musiałam mieć USG w 1 Dzień Świąt i właśnie byłam wtedy w Provicie i dr G robił rano wizyty te najważniejsze.
 
Lilia♥ nie martw sie teraz wigilia i sylwester to dni pracujace, na pewno bedziesz miala wizyte i byc moze crio jak juz lekarz sie zdecyduje i warunki bedziesz miala odpowiednie dla zarodka.... ja kiedys Iui mialam robiona chyba 1 dzien swiat wielkanocnych....
 
Lilia ja właśnie dlatego odpuściłam sobie jeszcze jeden cykl przed drugą rundą bo wypadałoby mi w okresie okołoświątecznym i nie chciałam się dodatkowo stresować. Już poprzedni transfer miałam mieć w święto 11 listopada i się stresowałam a i tak do niego nie doszło więc tym razem wolałam sobie oszczędzić nerwów.
 
Jo.M. - no w sumie tak, dzwoniłam do kliniki, rejestratorka powiedziała, że tylko 25.12 i 01.01 nie pracują. Problem jest w tym, że ja 29.12 wyjeżdżam na Sylwestra i jak będzie taka potrzeba to będę musiała wyskoczyć na transfer. W sumie to nie problem, bo w Ustroniu będziemy tylko znajomym trzeba coś wymyślić.

zula -
właśnie chodzi o to, że ja wiem kiedy dostanę @ ponieważ teraz jestem na antykach, które biorę do 11 grudnia, 14 grudnia pewnie dostanę @ i stąd te moje obliczenia :-D

kasik - no ja już nie chciałam czekać, może to będzie trochę zwariowany czas, ale mam nadzieję, że jakoś uda mi się to połapać.
 
reklama
Kasik to troszke masz daleko... ja mam ok 30 km do mojej kliniki.... :-)

Juz sie robi ciemno.. ponuro... ech.... :-(

Lilia
jakie dobre wyliczenia to teraz tylko czekamy na ta date i bedziesz pewnie podchodzic do crio.. a odnosnie znajomych to powiedz ze masz lekarza ale nie mow jakiego.. albo hmmm sama nie wiem...

a jak to jest z ta beta? po @ powinna wynosic 0 nie? albo 0,1? moze byc wieksza? mimo ze nie bralas zastrzykow na pekniecie pecherzyka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry