reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzielność tutaj nie ma na prawdę nic do rzeczy - ja po prostu tchórz jestem - wiem, że ciężko będzie z kolejną porażką - 6 lat starań, ani razu w ciąży, brak konkretnego powodu + idące Święta + wszędzie wokół ciąże i dzieci + 30 na karku = na prawde nie mam na to sił.
 
reklama
hey,

do tej pory przywitałam się i podczytuję Was biernie. od dziś dołączam czynnie. rozpędzamy się. o dziś zaczynamy protokół do in vitro. dopiero tabl anty, ale już sie zaczęło



Olo super że maluszki są:-)
 
Esiek - Ty chyba o mnie piszesz z tą różnicą , że ja przeszło 4 lata się staram. Także jedziemy dokładnie na tym samym wózku.

Magda - To owocnej stymulacji Ci życzę , transfer to już raczej po Świętach Ci wypadnie.
 
ZUZIA2011 przed crio na cyklu naturalnym bralam tylko encorton półtora tab dziennie, cykle mam 30/31dni monitoring zaczelam od 15dc, , pecherzyk dominujący po prawej stronie, sam strzelil w 19dc, endo bardzo ladne duzo lepsze niz na cyklach stymulowanych..w 24dc mialam transferowane dwa ostatnie mrozaki,bralam utrogestan po transferse i nadal encorton.bylam pewna ze się nie udalo, czulam sie bardzo okresowo, kilka razy tak bardzo bolal mnie brzuch ze myslalam ze dostalam @ juz myslalam o kolejnym podejsciu do ivf..w 11dc maz namowil mnie na test, wieczorem wyszly dwie tluste krechy w 13dc beta 1340..powoli odstawialam encorton. po tyg usg, dwa pecherzyki ciążowe, po 3tyg kolejne usg, jeden silny z bijacym serduszkiem..teraz jestem na poczatku 14 tyg i jest ok. Nadal biore progesteron. Pozdr.
 
Magda ja jestem po długim protokole. od rozpoczęcia do transferu minęło dokładnie 6 tygodni (3 tyg antyki, 2 tyg.stymulacja, punkcja, transfer blastka). Życzę skutecznej stymulacji.
 
ZUZIA2011 przed crio na cyklu naturalnym bralam tylko encorton półtora tab dziennie, cykle mam 30/31dni monitoring zaczelam od 15dc, , pecherzyk dominujący po prawej stronie, sam strzelil w 19dc, endo bardzo ladne duzo lepsze niz na cyklach stymulowanych..w 24dc mialam transferowane dwa ostatnie mrozaki,bralam utrogestan po transferse i nadal encorton.bylam pewna ze się nie udalo, czulam sie bardzo okresowo, kilka razy tak bardzo bolal mnie brzuch ze myslalam ze dostalam @ juz myslalam o kolejnym podejsciu do ivf..w 11dc maz namowil mnie na test, wieczorem wyszly dwie tluste krechy w 13dc beta 1340..powoli odstawialam encorton. po tyg usg, dwa pecherzyki ciążowe, po 3tyg kolejne usg, jeden silny z bijacym serduszkiem..teraz jestem na poczatku 14 tyg i jest ok. Nadal biore progesteron. Pozdr.

Romka bardzo dziekuje ci za twoja odpowiedz - zwlaszcza ze jest zakonczona tak pozytywnie:) Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo no i zycze spokojnej ciazy. Ja chyba zrezygnuje z tego estrofenu - wezme tylko ten acard na ukrwienie no i tego dupka od transferu... dzieki dobrej duszyczce mam relanium wiec jakos pojdzie:tak: A te orzechy i morele to sie je wlasnie na endo?? Moze chociaz ten naturalny srodek wyprobuje...
 
Ja ide podobno krótkim protokołem z antagonistą ale i tak miałam przed tym antki 3tyg (cykl trwał 24dni). Wiec te określenia sa baaardzo różne jak i same protokoły:-)
 
Zuzia - Tak morele i orzechy zwłaszcza brazylijskie . Morele pamiętaj żeby myć bo nie każdy wie , że są one suszone dwutlenkiem węgla i przed zjedzeniem trzeba je myć nawet te z torebek. Mi ostatnio też Pani Dr kazała kupić na endo cynk i selen . Także będzie dobrze.
 
ZUZIA2011 nie ma za co, mimo sukcesu czuje sie nadal bardziej staraczka;-) jak chcesz możesz sobie pomoc dietka pamietam ze moja lekarka z novun doradzila mi tez syrop na kaszel podobno na w skladzie cos co poprawia ukrwienie itp..acard tez duzo dziewczyn bierze...a jaki jest Twój plan na crio? Dopiero zerknelam na Twoj suwaczek..w szoku jestem Twojej produklcji.jak to przezylas? Sama mialam hiperke i bylo ciezko...
 
reklama
Zuzia podobno czerwone wino też pomada na endo, ale to lepiej przy staraniach naturalnych stosować :-). No i pamiętaj o kwasie foliowym, wprawdzie nie na endo, ale jest bardzo ważny. Jak nauczycielka w liceum mówiła " dziewczęta bierzcie kwas foliowy bo nie znacie dnia ani godziny" :-D he, he

Bziumelka
nie wiem dlaczego sądziłam,że antyki są tylko przy długim protokole:baffled:. Człowiek całe życie się uczy.
 
Do góry