reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

MAJKA TAK,przed transferem nawet rzucilam na ok.tydzien,ale potem klotnia,ucieczka z domu o dawaj,az dychac nie moglam,ale myslalam,ze nic z tego
Potem rzygac mi siena fajki chcialo,ale ten j...zab co sie z tydzien meczylam,az go usuneli i tu rzygalam na fajki a tu pwlilam by bol usmierzyc,i glupia bylam,se jak mnie odrzucalo moglamrzucic,a ja nie,dalej,i plamilam,ale to przez miesniaki,o czym nie wiedzialam,i dlatego poszlam dogina,zrobil mi usg i jakmi pokazal 9 tygodniowego babla na usg,a ja pewna se to dlugi okres byl to zemdlalam,tak bo miedzy miesniakami byla glowa,rece i nogi,i mnie zszokowal,bo do 9 tyg.ja nie wiedzialam,ze w ciazyjestem,jakjakas glupia baba
A potem jak chcialam rzucic,tojuz zaczely mi smakowac papieroski:-psmierdzace i teraz jak mi smakuja toi oprzec sie nie moge nieraz,zaluje ze tego nie zrobilam,jakmnie odrzucilo.
 
reklama
Jak FUSUN pisze,ciaza najlepszy moment na rzucenie,ja co rzygalam wlasnie na poczatku,to latwoby mi bylo,ale z niewiedzy o ciazy na sile smolilam, smierdzialy mi na kilometr,a potem,jak chcialam niepalic,tomnie zaczal podniecac ich zapach,przetrzymalam to i pewnie dlatego
 
Co do palenia,teraz nie pale,ale jak mnie nieraz najdzie,bo jak pisalam,przetrzymalam to i jak mam straszna zlosc,a mi sie bardzo chce,to sobie pociagne,nieraz nawet 2 odrazu,ale to musze miec smaka,bo nieraz mimo zlosci,nie obchodzi mnie,a nieraz to az skreca.
Sporadycznie ale jeszcze sie zdazy,choc bardzo rzadko.
2 tygodnie temu przez ponad tydzien bylo zero:tak:,a w ostatnim tygodniu 2 w piatek i tyle
MAGDA33 nie potrafie ci pomoc:-(,ale sa tu dziewczyny co korzystaly z AZ
 
Dziewczyny, logiczne dla mnie jest, ze papierosy i alko nie sa wskazane przy stymulacji, transferze no i w ciąży...ale jak to jest z kosmetykami zapachowymi? Czytałam, z reszta na tym forum, ale w postach sprzed roku, ze począwszy od stymulacji dobrze jest odstawić wszystko co pachnie i używać kosmetyków bezzapachowych?
rzeczywiscie takie sa zalecenia czy to chuchanie na zimne?
 
Uda sie witaj na forum, tu wśród nas napewno będzie Ci lżej ;-)... A co do kosmetyków to nie ma co popadać w paranoje, może i jakieś przesądy są,ale ja uważam że co ma być to będzie. Ja w dzień punkcji nie użyłam tylko antyperspirantu, ani perfum, i to samo dziś w dniu transferu, żadnych deo, perfum i od dnia punkcji do transferu nie używałam żadnych balsamów do ciała.
 
reklama
montana8...dzięki, na to liczę, ze w kupie łatwiej bedzie przetrwać i wytrwać.
rozsadek mówi nie daj sie zwariować...ale z drugiej strony wariuje. Rozsądnie brzmi to co mówisz - odstawić w kluczowych momentach - punkcja i transfer.
I mocno, mocno trzymam kciuki za Twoja bete! Niech rośnie!
a jak sie czujesz pi transferze?
 
Do góry