reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wlasnie u mnie tak bylo i dlatego mysle, ze zaciazyla i nie moze sobie miejsca znalezc:happy2: hormony buzuja, ma wlasnie implantacje i ja nosi:cool2: byleby nie do monoplu...jak mnie:tak: wtedy..bo 3 dni chorowalam:-D u kolezanki:confused2:
 
reklama
UDA SIE dobrze kojarzysz,jest nas kilka na forum, co niedawno zaciazyly, sa i takie co juz maja dzidzie, kazda ma swoj czas
a ja tak mam, ze pojawiam sie i znikam.....:szok:
 
Uda sie ja też robię żele i do ostatniej punkcji miałam zrobiony francuski, żeby płytka była widoczna. Nie używałam perfum, tylko antyperspirant bezzapachowy, balsam bezzapachowy ale tylko w dniu punkcji.
 
tylko naturalnie, o czym tez nie wiedziala, ja to mowie, ze jakis alkohol z przemytu chyba od wielodzietnej rodziny z fluidami miala:cool2:
 
a kolezanka 38 lat skonczyla i to byl dla niej szok:szok: obiesmy madre byly,jak mlode glupie siksy a tu stare baby i takie glupoty nam wtedy ach:shocked2:
 
MagdaM może nie czytaj netu przez chwilę, zrób sobie kakao i obejżyj jakiś lekki film to się zrelaksujesz trochę :tak: A jak tam implantacja zakończona ?czy jeszcze troszkę krwawisz?

wlasnie u mnie tak bylo i dlatego mysle, ze zaciazyla i nie moze sobie miejsca znalezc:happy2: hormony buzuja, ma wlasnie implantacje i ja nosi:cool2: byleby nie do monoplu...jak mnie:tak: wtedy..bo 3 dni chorowalam:-D u kolezanki:confused2:



wystarczy się na chwilę odwrócić i już mnie obgadujecie:dry:. nie czytam neta jako tako tylko forum nasze mam włączone. czekam na męża bo już jedzie z pracy i nie wiem jak mu to wszystko delikatnie opowiedzieć. on jeszcze nie wie nawet że mrozaczków nie mamy.
właśnie wkładałam luteinę i palec brudny brunatno, na podpasce też brunatno.

a jeśli chodzi o relaks to zaraz sobie spagetti zrobimy i obejrzymy mój najukochańszy serial Morderstwa Midsomer, a teraz oglądam Napisała Morderstwo :-)



Uda się, przepraszam teraz patrzę ze tak zajełam się sobą, ze nie przywitałam Cię;-) tak więc witam i trzymam kciuki żebyś szybko doczekała się maleństwa i była tutaj z nami tylko dlatego że fajne babki tutaj są:-D
 
Kasik36 to już brzmi akceptowalne...a francuski od pewnego czasu za mną chodził :-) Kiedy w lutym pochodzisz? Ja tez w lutym, ostatni tydzień...chyba, ze pi drodze coś nieprzewidzianego sie wydarzy, ale nie chce o tym myślec nawet!
 
reklama
MAGDA33 tak idz zjedz,obejrz co tam lubisz i ....sam,a piszesz,ze teraz palec brunatny,to jest IMPLANTACJA NA BANK, ja ci to mowie, mialas naczynko dzidziusw nie sie wbil i stad to wszystko, jeszcze dziewczynom tu fluidy na dniach bedziesz slac:tak:
 
Do góry