reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny

Bziumelka
- Też spłakałam się na tym "in vitro ..." . Po prostu jak patrzyłam na nich to tak jak bym na siebie patrzyła. Niby wszystko ok , zarodki ok a ciąży nie ma :confused:. Ale powiem Ci , że bardziej zaryczałam się na 1 odcinku z bliźniakami. Super historia , po prostu raz ryczałam raz się śmiałam zwłaszcza ze świeżego taty.:-D

Lolitka - Mam pytanie do Ciebie , ja mam niskie amh 0,59 i z tego co się orientuję to lepiej nie brać anty przed stymulacją ? A dr chciał mi dać już anty a stymulacja ok sierpnia. Nie zgodziłam się i dał mi na ten cykl douphaston od 16-25 dc żeby zobaczyć jak jajniki pracują i potem zadecyduje co dalej. Co o tym sądzisz , czy przy tak niskim amh powinno się jeszcze wyciszać moje jajniki?

Zula - Przykro mi , że dalej się męczysz. A sterydy już odstawiłaś całkowicie?
A i zapomniałam Ci napisać o metypredzie , pytałam naszego dr a on tak jak mówiłaś nie chce tego leku stosować. W sumie konkretnie się nie wytłumaczył dlaczego nie:eek:. I jodu też mi nie chciał przepisać tylko kazał kupić zestaw wit , które zawierają jod. W zasadzie nie przejął się moimi przeciwciałami anty-TG , bo pozostałe tsh , ft3 i ft4 są w normie i powiedział , żeby na to w ogóle nie zwracać uwagi. Ciekawe. :eek:Dziś zapytam immunologa czy da mi receptę.

Olusia -
Ja myślę , że Pani dr po prostu Cię zwodzi z przedłużaniem anty. Mi dr powiedział , że najbliższe terminy stymulacji to lipiec więc myślę , że mieli już komplet dlatego Cię przesunęła.

Lilia , Olusia , Kiki - Co tam dziewczynki słychać?

Hope
- :-):-):-) . Jak będą tylko wyniki to daj znać.
 
reklama
HOPE po cichu gratuluję i trzymam kciuki za wysoką bete &&&&&&&&&&&&
MUNDEK za Twoją wysoką bete również trzymam kciuki &&&&&&&&&&
JO.M powodzenia na wizycie :-)
ONA I INFINITY udanego spotkania z dzidziami :-)

KWIECIEŃ
24: Mundek - wysoka beta
24: Jo.M - wizyta kontrolna przed owulacją
24: Hope84 - II krechy na teście ciążowym i wysoka beta
24: ona232 - pierwsze spotkanie z dzidzią
24: _Infinity_ - drugie spotkanie z dzidzią

25: sonia@soku - wysoka beta i wizyta
25: montana8 - wizyta kontrolna przed 2 podejściem
25: genna - wizyta kontrolna
25: Asita - podglądanko
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko

MAJ
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Mundek, hope wysokich bet dzisiaj wam życzę choć to pewnie tylko formalnosc&&&&&
infinity , ona przed wami jedne z najpiękniejszych chwil dzisiaj , powodzonka i czekamy na relacje.
jo.m ja tez mam niskie amh i szlam krótkim protokołem wynik zadowalający.
 
Witam ja juz po wizycie widzielismy swojego groszka serducho bije wszystko jest w porzadku jesteem taka szczesliwa;) nastepna wizyte mamy dopiero na 21 maja wydaje mi sie ze to dlugi odstep a wy jak mialyscie najchetniej to bym coodziennie wpatrywala sie w nasze cudenko;) mega szczesliwa
 
Ona no niestety my też tak mamy wizyty co 4 tygodnie ale to znak ze z dzidzia wszystko dobrze.

Home trzymam kciuki za wysoką betę.

Pyscek a co tam u ciebie?
 
reklama
Do góry