reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny gratuluję tym, którym się udało zajść w ciążę.:-)
U mnie dziś jest 9dpt, bardzo się boję zrobić betę. Dziś bolał mnie brzuch tak jak na @, obawiam się, że znowu nic nie wyszło.:-(
 
reklama
SONIA@SOKU trzymam kciuki za wysoką bete &&&&&&&&&&
MONTANA I GENNA powodzenia na wizycie &&&&&&&&&&&&&&&&

KWIECIEŃ
25: sonia@soku - wysoka beta i wizyta
25: montana8 - wizyta kontrolna przed 2 podejściem
25: genna - wizyta kontrolna
25: Asita - podglądanko

26: Hope84 - II weryfikacja bety
28: Hope84 - III weryfikacja bety
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko
30: yplocka1 - podglądanko

MAJ
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
6: yplocka1 - udany criotransfer
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dIewczynki za kciuki :) obudziło mnie piękne słoneczko w Gdańsku , wiec juz mamy cudowny dzien,na 10 mam pobranie krwi a o 12 wizyta :)
Odezwę sie po wizycie
Miłego dnia dziewuszki :)
 
Hope - NA PEWNO będzie rosła książkowo!!

genna - czekamy na wieści!

Infinity - niestety nigdy nic nie słyszałam o takim przypadku ;/ A internet na pewno przeczesałaś cały sama. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze - jest zarodeczek - da radę.
U mnie piekna pogoda więc życzę Wam także wspaniałego dnia!
 
Infinity - niestety nigdy nic nie słyszałam o takim przypadku ;/ A internet na pewno przeczesałaś cały sama. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze - jest zarodeczek - da radę.
Masz rację, przeczytałam prawie cały internet :-D I nic konkretnego nie znalazłam ... Sama wielkość zarodka i pęcherzyka jest w miarę ok bo ma opóźnienie 2 dni a na tym etapie wydaje mi się że to nic istotnego. Tylko ten głupi przyrost ... Ale skoro maluch się rusza i bije serduszko to wierzę że nadgoni - w końcu od początku był leniuszkiem ;-)


Dziewczyny - kciuki za wizyty, sonia@soku - &&& za wielka betę :tak:
 
Dziewczyny ja dziś trzymam kciuki za wszystkie bety i nie tylko. My dziś wyjeżdżamy na urlop do Holandii tak że przed nami 800 km drogi Tak że trzymajcie kciuki.
 
Infinity gratuluje serduszka:-), a maluszek napewno nadgoni. Zobaczysz nim sie obejrzysz to bedzie wielkkkkkie kochane smoczysko.
czarnaS, nie denerwuj sie oznakami jak na okres, ja tez takie mialam i wciaz czasem mam. Nawet pryszczyk okresowy zaczal mi wychodzic na swiat, tak wiec to nie przesadza. Powodzenia, trzymam kciukasy:-)

U mnie tak sredniawo, jestem chyba zbyt umeczona ta hiperka i bolami zoladka (jakies rewolucje nocne przechodze, bo boli jak nie wiem co), ze w dzien praktycznie caly czas spie. Balam sie ze moze watroba mi siada ale badania wyszly dobrze, czyli chyba taki moj urok, wzdecia, zaparcia i jelitowe problemy. Oby moj kropek byl widoczny na usg w dobrym miejscu, mam nadzieje ze wizyte wyznacza mi na przyszly tydzien. Buziaki dziewczyny
 
reklama
Infinity: nie martw sie. U mnie tez wielkosc byla o tydzien az mniejsza niz by to wynikalo z transferu. Poki co hestem w 12 tyg i wsio jest dobrze. Mi tez lekarz powiedzial ze te wielkosci nie maja znaczenia do 9 tyg
 
Do góry