reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mundek oby hiperka szybko ustąpiła. Ważne,ze jestes pod kontrolą lekarza...
Uroki ciąży haha...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Infinity taki maly leniuszek z Twojej fasolki ale wierze,ze wszystko jest dobrze. Serduszko bije to najważniejsze :-D bądź dobrej mysli...nieustajaco &&&&&
 
Lolitka robilam wczoraj pierwszy zadtrzyk clexany i jakies tępe te igly. Od gonapeptylu to super sie wbijaly a te z jakims oporem...dzisiaj mam czerwona kropke po igle i boli to miejsce...
 
Ja po wizycie :-) w prawym jajniku mam większe pecherzyki do 18mm a w lewym mniejsze jutro zastrzyk Ovitrelle i w poniedziałek punkcja.

KWIECIEŃ
25: sonia@soku - wysoka beta i wizyta
25: montana8 - wizyta kontrolna przed 2 podejściem
25: genna - wizyta kontrolna
25: Asita - podglądanko

26: Hope84 - II weryfikacja bety
28: Hope84 - III weryfikacja bety
28: Asita - punkcja
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko
30: yplocka1 - podglądanko

MAJ
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
6: yplocka1 - udany criotransfer
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Madzia uważaj na siebie i bejbiska w podróży :)
Pyscek piękna betka :) gratulacje
Ja po wizycie i badaniach , powiem wam ze ryczeć mi sie chciało ja odebrałam je , progesteron 1,2 wiec pomyślałam kurczę opóźni start , zapewne odrzuci gonapeptyl i każe przyjechał w poniedziałek , wiec opja kolejnej podróży juz mnie przeraziła ale na szczęście uffff PR
Powinno zostać w takih granicach aż do punkcji :) a Estradiol piękny bo 31 :).na prawym widać 7 pęcherzyków a na lewym leniwym 2 , pierwsz 3 dni gonal dawka 225
Potem wchodzimy do 150 i wizyta z pobraniem krwi 2 maja :) kolejna 5 maja i decyzja kiedy punkcja e jak sie spodziewałam ok 7-9 maja :) zatem lżejsza o 1890zl zakupiono 1500j gonalu i jeszcze 5 ampułek gonapeptylu :)
 
reklama
Dziewczyny mi zostalo chyba z 5ampulkostrzykawek gonapeptylu...moze ktoras chce...oddam za darmio...teraz tak mi sie cos przypomnialo jak genna napisalas o tym....musze tylko zobaczyc termin waznosci...

Genna estradiol 31? Na tyle pecherzykow? Jakis taki maly, chyba...na jeden pecherzyk przypada ok 200...
Moj koncowy byl 3500 i pobrano 12dojrzalych komorek,wszystkie sie zaplodnily...
Co klinika to inne procedury...u mnie w ogole nie badali progesteronu....
 
Do góry