reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem dziewczyny czy to normalne ale zadzwonilam do kliniki zapytac sie jak tam moje "dzieci" w szkuelku a ona mi ze oni nie podgladaja i ze jutro sie dowiem przy transferze :( szok!!! To po co ja mam sie dalej truc tymi lekami jesli one sie dalej nie dziela? A z drugiej strony to sobie tlumacze ze jakby cos bylo nie tak to by dzwonili :( ja juz sama nie wiem, zaraz tu zwariuje :p
 
Ja juz w drodze :) Na razie nie dziekuje Wam kochane, zeby nie zapeszyc ale doceniam, ze jestescie ze mna :)

Dobrze, ze Olusia obiecala sie dzisiaj odezwac bo juz sie o nia powaznie martwilam.

Aisa ja pracuje tak jak by u siebie wiec nie mam jak wziac wolnego ale bede sie oszczedzac :)

gos w niektorych klinikach nie informuja o zarodkach ale brak informacji to dobra informacja. Gdyby bylo cos nie tak na bank by Cie poinformowali wiec glowa do gory :)
 
Ostatnia edycja:
Kasik, kciuki zaciśnięte:) Już niedługo kropek będzie z Tobą:) Niech zostanie na kolejne 8 miesięcy:)
Juhasek - kciuki za betę. Ja miałam betę 3,6, ale w 3dpt i walczę dalej, ale jeśli robiłaś w 7dpt, to pewnie wyjdzie kolejna dużo wyższa:) Jest spora szansa:)
 
Dziewczyny bo ja jestem dopiero przy swoim pierwszym transferem ale moze mi ktoras z Was odpowie na moje beznadziejne pytanie : P czy jeszcze jakies leki lub zastrzyki dostane oprocz tego co teraz biore po punkcji? Bo kuzynka moja jeszcze przed transferem jakus zastrzyk dostala ale to tylko mi sie o usz obilo ale nie jestem pewna :) dziekuje Wam zawyrozumialosc :) aaaa i dzwonili wlasnie do mnie z Provity ze jutro mam byc ns 10.10 w klinice no i oczywiscie sie wszystkiego dopiero dowiem :(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

genna – z tego co mi wiadomo to dziewczyny się rozpakowywują w sierpniu, więc jest szansa :-)

Ann84 – zaciskam kciuki za piękny przyrost bety.

gos1512 – oni w tej Provicie chyba oszaleli!! Jak mogą nie powiedzieć jak się mają Twoje zarodki… :baffled: Będą Ci podawali zarodki w 3 czy 5 dobie??

Olusia ode mnie nie odbiera, więc ja olewam temat. Powiem tylko tyle, że tak się nie robi…
 
reklama
Wku.... sie na maxa :( Profesor twierdzi, ze w programie rzadowym musi mi podac 2 zarodki i jest to odgornie narzucone. Zarodki sa slabe bo 1BB i P8B (cokolwiek to znaczy). Tym samym skreslam Invicte i na pewno tu nie wroce. Plan B niestety jest bardzo prawdopodobny :(
 
Do góry