reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kasik36 ja mam lutke 200mg rano i popoludniu oraz 100mg po 2 tabl na wieczor... nie mam estrofemu ani encortonu i teraz mysle ze moze powinnam miec... doslownie mam 1000 mysli na minute...od 3 dni biore lutke podjezykowo 2 tabl czyli 100 mg.. tez myslalam by jutro zrobic progrsteron i jak cos dolozyc lutki sobie... hmmm//// czyli bedziemy testowac tak samo,,, a skoro widzialas 3 bociany to moze akurat dla nas i dla jednej laski jeszcze? he he :D:-D:-D obys miala wpasnialy prezent dla urodziny dla mezusia .... mysle ze mozesz jechac gdzies.. tylko na spokojnie... zero wysilkow itp.. :tak:

Jo.M. tak samo jak Kasik36 bardzo chętnie przekażę Ci wiadomość o wysokiej becie jak wrócisz z Chorwacji, zazdroszczę urlopu :biggrin2: a ty kochana trzymaj mooooocno kciuki za nas i nie puszczaj...:-D
 
reklama
Olusia ale ja mam ze tak powiem na pol mrozika bo moje jajka byly swiezynki ale plemniki M to byly wycinki z jader i byly mrozone - nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Chociaz moja kuzynka tez to samo brala przy swiezynkach :) pewnie to zalezy od lekarza i kliniki :)
 
genna znaków na ziemi i niebie tyle, że nie sposób nie wierzyć ;-):-D A nudności i tak Ci zazdroszczę :zawstydzona/y: Poleć mi jakieś fajne miejsce gdzie byłaś bo nie mam pomysłu gdzie jechać. Bociany nadal przesiadują i to cały czas 3 sztuki :tak::-):tak: Gniazda u nas nie mają, zresztą nigdy u nas nie siadały, mają gniazdo na sąsiedniej ulicy i tam zawsze siedziały.
 
Kasik: ojej. Co ty masz za prace ze masz tak fajnie?
Ps. Nie badaj progesteronu bo wiekszosc jest dowcipna wiec wyniki niewiarygodne. Mysle ze twe dawki w zupelnosci wystarcza
 
Ostatnia edycja:
Lolitka poprzednio miałam bardzo niski progestreron bo tylko 11,58 3 dpt przy 600 lutki na dobę i lekarz kazał zwiększyć do 1800 na dobę a wtedy miałam powyżej 600 :szok: więc znowu kazali zmniejszyć do 900 na dobę i wówczas spadł do 34. Teraz sama sobie zwiększyłam z 600 na 750. Jesteś pewna, że lutka dopochwowa nie wychodzi we krwi? Do tej pory byłam pewna, że naturalny progesteron, czyli lutka wychodzi we krwi obojętnie jak się ją podaje (doustnie czy dowcipnie) a tylko dupek czyli sztuczny progesteron nie wychodzi we krwi ale może się mylę :confused:
 
Jo.M. – a do jakiej miejscowości się wybierasz? Też życzę udanego wypoczynku. To wygląda na to, że obie będziemy się męczyły z @ :baffled:

kasik – biorę 1 x 75 mg acardu, ale dr o tym nie wie. Myślisz, że to może być powód??

Dziewczyny rozmawiałam z lekarzem, powiedział, że to może być od upałów, albo powoli zaczynam się stresować tym, że stymulacja już tuż tuż. Mam brać coś na żelazo. Naprawdę nie widzę żadnych symptomów, żeby @ sobie miała pójść...
 
Wszystko co doustnie wychodzi w krwi: i dupek i lutka. Zastrzyki tez. Tylko dopochwowo nie bo od razu przenika przez scianki macicy i bardzo niewielki procent jest w krwi
Ps. W 3 dobie mialas nienajgorsxy progesteron.... Nawet zwiekszac nie musialas a to nie wliczajac dopochwowki
 
reklama
Do góry