reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mmm, nasze zwierzaki wyczuwają kiedy jesteśmy smutni, pocieszają nas na swój sposób.

evita007, witaj, to i ja zadam pytanie dlaczego IVM ? tylko z powodu PCO ? na forum są dziewczyny które je mają i podchodzą do ICSI i bardzo ładnie się stymulują na pewno się wypowiedzą, no i umówmy się że clo z leków to taki mały pikuś, raczej stosuje się go do IUI bądź przy wspomaganym naturalnym i góra z 3 pęcherzyki przy nim urosną a i tak nie wiadomo jakiej jakości. Co do leków przy stymulacji to jest ich kilka od tych słabszych do tych silniejszych, przy odpowiednim stosowaniu przynoszą duże rezultaty no i naprawdę mało spotyka się skutków ubocznych, takich jak hiperstymulacja. Leki po transferze progesteron, magnez z wit.B6, kwas foliowy, dochodzą niekiedy acard, zastrzyki przeciw zakrzepowe, sterydy i suplementy diety np witamina D, koenzym Q10, inofolic.
genna, o to widzę że obcy rozszerza menu :-) i bardzo dobrze, a ta obroża to dobry pomysł ;-) chyba musiałabyś go opatentować.

Tola, widzę że jednym słowem ciężko, ale mam nadzieję, że już teraz wszystko zacznie się układać i zaraz zaświeci słońce a złe chmury pójdą w diabły. Trzymam kciuki kochana.

inka, trzymam kciuki za 6 pięknych dorodnych maluchów., niech rosną w siłę i w jakość.


agulla, inka, co za zbieg okoliczność obok siebie siedziałyście i nawet o tym nie wiedziałyście, szok

Moja psina, jaka ona biedna, przerażona, na ogród to tylko z nami wychodziła, aż mi się serce krajało, widać że ciężką drogę przeszła a i schronisko też ją przeraziło, no i chyba coś jej dali na uspokojenie. Wykąpaliśmy ją, dostała swoje przysmaki i mam nadzieję że humorek jej się polepszy i zaraz dojdzie do siebie i będzie hasać jak to ma w zwyczaju. Tylko coś czuję, że za długo to z nami nie zostanie :-(



LIPIEC

26: agulla84 - punkcja
28: Juhasek87 - wysoka beta !!

28: Migotka25 - transfer 2 mrozaczków
29: alternatywa - wizyta u immunologa
30: mmm - wysoka beta !!
30: dorotav - kontrola u gina
30: Ann84 - usg pęcherzykowe
31: Kasik36 - wysoka beta !!



SIERPIEŃ

01: Olusia7982 - wysoka beta !!

04: Olusia7982 - wysoka beta !!
06: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

06: Migotka25 - wysoka beta !!
 
Ostatnia edycja:
agulla prędzej na transferze się spotkamy. Ja czekam do blastocysty to jak ty będziesz miała podawane 3 dniowe to transfer w tym samym dniu.
 
agulla, inka, co za zbieg okoliczność obok siebie siedziałyście... niezle !! :-)

dorota na pewno psinka zostanie z wami na dluuuugi czas :tak:


he he fajnie byloby zrobic taki nasz zjazd forumiczek :D byloby syper sie tak spotkac i pogadac i miec wspolna pamiatke w postaci zdjecia :-)
 
o ile dobrze liczę to u mnie wypadnie w wtorek, daj znać na którą godz. będziesz mieć transfer.
bo dzień punkcji jest liczony jako 0 tak ?
 
reklama
Do góry