reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
finesse gratuluję :)

Dzwoniłam do kliniki rano bo już nie mogłam się doczekać :) 5 zarodków ładnie się rozwija, szósty się zatrzymał :(
transfer prawdopodobnie we wtorek, nie mogę się zdecydować czy wziąć 1 czy 2 zarodki.

Dziś niezbyt dobrze się czuję, bardzo boli mnie prawy jajnik mam nadzieję że szybko przejdzie, idę się położyć.
 
LIPIEC

26: agulla84 - punkcja
28: Juhasek87 - wysoka beta !!

28: Migotka25 - transfer 2 mrozaczków
29: alternatywa - wizyta u immunologa
29: Inka29 - transfer
30: mmm - wysoka beta !!
30: dorotav - kontrola u gina
30: Ann84 - usg pęcherzykowe
31: Kasik36 - wysoka beta !!



SIERPIEŃ

01: Olusia7982 - wysoka beta !!

04: Olusia7982 - wysoka beta !!
06: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

06: Migotka25 - wysoka beta !!

 
Dzis bylam zrobic sobie tarczyce i progesteron... popoludniu sie na chwile kimnelam bo juz mi sie tak spac chcialo ze musialam... Wlasnie odebralam wyniki badan bo przeslali na poczte. Oto one:

THS - 2,053
PROGESTERON - 72,83 ng/ml
... to pewnie od tych lekow ze biore lutke 200 i 100 mg... jak myslicie? nigdy takiego duzego wyniku nie mialam nawet jak bralam lutke po 50 mg.. a bralam np 6 lub 8 tabl 3 razy dziennie

inka26 ciesze sie ze 5 komoreczek sie ladnie zaplodnilo i dzieli, oby tak dalej :-)

mmm... mnie juz caly brzuch szczypie jak podaje fragmin...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ale fragmin chyba na nas wszystkie tak dziala bo jak go sobie wbijam to czyje jakbym miala skore slonia tzn twarda i gruba :) wczoraj 3 razy wbijalam go za 4 sie udalo a dzisiaj sukces za 2 razem wbilam :) no i te since :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry