reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kasik – udanego wypoczynku, wypoczywaj ile się da
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


agulla – trzymam kciuki za Twoją punkcję, powodzenia.

olunia82 witaj... i gratuluje ciazy :-)
 
kasik36 pozdrowienia kochana, bawcie sie dobrze, a jaka macie pogode? ... to moj progesteron prawie 72,83 przy twoim jest wysoki :tak: kasik czyli bierzemy taka sama dawke lekow bo ja rano i popoludniu po 200mg i wieczorem 2 tabl po 100..


inka26 biust mam bardzo wrazliwy ale pewnie to za sprawa lekow... sennosc... narazie nie mysle o tym... okaze sie:tak:
 
Ostatnia edycja:
cześć.

wczoraj jak wkładałam luteinę poczułam na szyjce macicy taki twardy dzióbek. o czym może to świadczyć? ja w temacie badania szjki jestem zielona
 
reklama
Do góry