reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny mam nadzieję żę dojdzie do transferu bo mam jakiś brązowy śluz :-(

Też po punkcji miałam taki śluz. To po nakłuciu pewnie podkrwawilaś w środku i teraz pomieszana krew ze śluzem. Będzie oki. Powodzenia.
Boże jak ja bym już chciała zacząć działać!!!!!!!! A to tak długo trzeba czekać....
 
ja właśnie po poprzedniej punkcji nawet nie krwawiłam teraz od razu i do tego ten śluz:-(
Tola wiem co czujesz czas się wlecze nie samowicie ale doczekasz się stymulacji !!
Różnie babeczki reagują. Będzie oki. Trzymam kciuki. Znów dobra passa na forum :-)Bedziecie zaciązać jedna po drugiej. A ja za 100 lat do Was dołącze :-)
 
Tola32 a kiedy ty startujesz?

Planowałam we wrześniu. No ale niestety moje plany pokrzyżowała komisja egzaminacyjna, bo mi na 15 wrzesnia wyznaczyli egzamin :no:A to wypada mniej wiecej na dzien punkcji. No chyba że się cosik poprzestawia z moją sznowną @ to się załapie na wrzesień. A tak to pażdziernik... A to tak daleko!!!!!!!!! :crazy:Sierpień odpada bo mam latania po przychodniach z mama i z moją Młodą. Chodzę jak burza gradowa bo mam już wszystkiego dość. Przez mc kursowałam szpitale dom, a teraz wcale lepiej nie jest... Już mnie to wsio wpienia...
Pozostaje mi łykać witaminy i faszerować mojego marido i czekać aż będziemy mogli zacząć działać, ale jakoś czarno to widze....
Do tego już klinika dzwoniła sama kiedy zamierzam działać bo się do nich nie odyzwałam...
 
Ostatnia edycja:
Kasik a powiedz mi bedziesz powtarzac progesteron czy juz nie? czy juz tylko robisz bete?:tak:

Tola... ooo zazdwonili do ciebie z kliniki.. niezle... :tak: trzymam kciuki za szybka stymulke... a z czego masz egzamin?

Zula co u ciebie? ktory to juz tydzien?:tak:

Jo.M jak u ciebie? jak tam urlop?:tak:

Lilia... ty paskudo... fajnie to napisalas hehe :-)

Agulla i inka tak tam u was?:happy:
 
A co ja ma powiedzić Tola...ty masz choć jedno szczęście, my z mężem nie mogliśmy sie długo doczekać potem leczenie po 3 mc efekt po 6 brak efektu...w końcu decyzja inv a jak już poszlismy do kliniki to ma Pani miesniaka trzeba go usunąć...i w dodatku laparotmoia po której znów trzeba do pół roku odczekać...ciagle cche mi sie beczeć czy to woóle sie kiedyś uda...
 
reklama
Tola, to pewnie stymulację zaczniemy podobnie. Ja pewnie zacznę październik/listopad. Mam nadzieję, że ten czas szybko zleci.
Kola ja jestem po 3 laparotomiach, słabo reaguję na stymulację i każda z nas ma takie myśli kiedy to się wreszcie uda. Niektórym dziewczynom udaje się już przy 1 podejściu, a inne walczą dłużej. Też mam myśli czy w ogóle się uda, ale trzeba walczyć. Narazie się nie poddaję. Gdyby nie refundacja leków, to może bym podeszła do 2 stymulacji, ale już na pewno nie do ostatniego podejścia. Czas szybko zleci i masz chociaż trochę czasu żeby brać suplementy, może zrobić dodatkowe badania, więc wykorzystaj ten czas :)
 
Do góry