reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olusia w poniedzialek to bedzie 12 dzien po transferze i lekarz ostatnio zostawil mi doczepiona kartke do l4 - hcg w poniedzialek. Ale ryczec mi sie chce, nie wiem czemu nie no wiem szukam jakis objawow i sie nakrecam :(

Ann84 gratuluje i trzymam kciuki za Was :)
 
Ja juz od 4 nie spie i jakies glupie mysli mnie dopadly :( Nie mam sily juz nawet plakac, za bardzo czlowiek chce byc szczesliwym! Te moje niby micro objawy gina, cycki nie bola tylko pozostala mi nadzieja w dracych sutach ale to tez juz nie to... Ja mam dziewczyny dosc i to przy pierwszym razie, podziwiam Was...
 
Forumowe ciocie przedstawiam najnowsze zdjęcie naszego obcego , juz bardziej wyglada jak człowiek ale podczas USG jeszcze troszke kosmita :)
Zobacz załącznik 636571
Jak dobrze się przyjrzyjcie to zobaczycie co za mała świnka pokazuje nam !!! Niestety środkowy palec :) całe USG mamy nagrane na płytkę wiec jest co oglądać , machal raczkami, drapal sie po głowie a na samym początku przedstawił sie środkowym palcem :D
Stopniowo odstawiam Luteine i duphaston, prawdopodobnie duża ilości progesteronu jaką biorę powoduje moje "kłaczki"
Wizyte miałam późnym wieczorem a jak wiadomo
Tzw poranne mdłości o ja mam wieczorem, wec musieli na mnie poczeka w gabinecie aż porozmawiam z wielkim uchem :) jak dr mnie zobaczył to odrazu przepisał Torecan, niestety czopki wiec wszystkie otwory mojego ciała juz są zapchane hahahaha, od wczoraj juz ni biorę estrofemu jupiiiii, kwas foliowy 5 zamienił juz na zestaw witamin Omega Med Optima forte, zatem został mi clexane i acard :)
Sprawdzał przeciętność karkową obcego, wyszła jak na ten moment 2,0 , niestety musiał nim wstrząsnąć bo nie chciał współpracować , uparte to nasze dziecko :)
W gabinecie siedzieliśmy 40 min, ale wszystko sprawdzone :) najbardziej sie ciesze ze leków juz mniej , bo nic tylko pamietać co, kiedy wziąć :/ kolejna wizyta 27 sierpnia, a w miedzy czasie jeszcze badania prenatalne :)
Idę zapora sobie magiczne lekarstwo na kłaczki , niestety po nim moze kręcić mi sie w głowie, wiec cudownie , nie ruszę sie dzisiaj z domq:/
Miłego dnia dziewuszki :)
 
DziewcYny jestem w ciąży. Beta 38800 dwa testy z dwiema kredkami. Od niedIeli mdslosci.
Nie wiem jak to możliwe bo owulacja u mnie w tym roku ani razu Noe wystąpiła a co najlepsze to bez invotro. E pon idę do lekarza.
Trzymam kciuki za was.
 
reklama
basidrak, gratuluje...łzy sie cisną do oczu jak sie czyta takie wiadomości. Bez inv? jaki był u was problem?
 
Do góry