reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Teraz ja łapie od Was te fluidy ciężarówkowe:-) Ohhh jakbym chciała dołączyć do Was:-) Oby się kiedyś jeszcze udało:tak:
Może któraś z Was zaserwuje mi jakąś mega dawke, przyjme w każdej ilośc...
Jutro minie 4 lata jak utuliłam córe po raz pierwszy. Życzę Wam takich przeżyć. I mam nadzieję, że kiedyś utule takie maleństwo po raz kolejny!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dużo dobrych wiadomości w ostatnim czasie, super!:-)
Obserwuję forum od kilku dni ale dopiero wczoraj się zalogowałam...
W temacie in vitro jestem świeżynką, czytam i pochłaniam Wasze wpisy no i wiedzę, bo ja czuję się zupełnie zielona.
Idę długim protokołem. Dziś jest 7 dzień jak zaczęłam brać gonapeptyl, a 07.08 mam wizytę na której prawdopodobnie zapadnie decyzja kiedy mam włączyć menopur (w dawce 225). Po 5 dniach brania gonanpeptylu dostałam @ ale, to chyba normalne?
Cieszę się, że jestem z Wami - jakoś tak raźniej ;-)
 
Dziewczyny pracowalam do 22-giej bo koniec miesiaca a jutro ma nie byc u nas pradu od 8 do 11 wiec jak znam zycie nie bedzie pol dnia ;) Wszystko mi szlo 5 razy wolniej niz zawsze, nie moglam sie skupic, ciagle sie mylilam. Na szybko przygotowalam prezencik z wynikiem bety w srodku i kartka urodzinowa z dzidziusiem i napisem: Wszystko wskazuje na to, ze bedziesz TATA :)
 
Mina przyszłego taty będzie bezcenna :) Pewnie zacznie przeglądać najnowsze modele wózków! No i zdaje się że macie szansę na parkę :-D

Ja jeszcze dodam, że wczoraj przeżyłam małą panikę, miałam beżowe plamienie i bóle brzucha, dziś na usg szłam jak na ścięcie... A tu beta prawie 36k i zobaczyłam serduszko :-D pikające jak szalone.
Oczywiście w międzyczasie prawie się doktoryzowalam z plamień ciążowych :) cały internet mój
 
Dziewczyny mina M tak jak przypuszczalam bezcenna :) na poczatku probowal zartowac, ze do prezentu powinnam dodac okulary bo wzrok mu sie ostatnio pogorszyl i nie widzi co jest napisane na kartce urodzinowej. Wyniki byly w pudeleczku pod kartka i na poczatku ich nie zauwazyl ;) a pozniej oczy mu sie zaszklily, jak nigdy ... Ach, cudzie trwaj ...
 
Kasik kochana jak sie ciesze :) az sie poplakalam...wkoncu sie doczekalac :) trzymam kciuki aby wszystko szlo dobrze

Zw was dziewczynki tez trzymam kciuki i czytam was codziennie tylko sie nie udzielam bo u mnie nic sie nie dzieje i chyba dopada mnie lekka depresja :( pozdrawiam was wszystkie serdecznie
 
reklama
Do góry