reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agulla bóle w podbrzuszu nie zawsze oznaczają coś złego wręcz przeciwnie. Zgadzam się z Lilia wierzę że dobro do nas wraca :-) U mnie spokój trochę piersi bolą, trochę ciągnie w podbrzuszu. Jedynie te żółte upławy mnie martwią ale jest ich trochę mniej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
SIERPIEŃ


03: Atena74 - podglądanie pęcherzyków
04: gos1512 - wysoka beta !!
04: Inka26 - wysoka beta !!
06: Aisa79 - wizyta kontrolna przed stymulką

06: Migotka25 - wysoka beta !!

06: Juhasek87 - wizyta przed crio
07: andzia.m - kontrola do stymulki
08: Agulla84 - wysoka beta !!
 
agulla to prawda jest znieczulica i to bardzo... kazdy patrzy tylko na ciebie... wiesz malo kto reaguje bo pijany i kazdy ma to gdzies.. ja kiedys szlam ulica i facet zaslabl i przewrocil sie wiec ja to widzialam i podbieglam do niego i zaczelam masaz serca( reanimacja ) jak stwierdzilam ze nie czuje pulsu i nie oddychal.. inna osoba zadzwonila po pogotowie przyjechali chyba w ciagu 5 min... ;-)


alternatywa odnosnie estradiolou to nigdy nie robilam tego badania wiec nawet nie wiem jakie musza byc, odnosnie progesteronu to na wyniku mam normy dla kobiet nie w ciazy oraz dla poszczegolnych trymestrow :tak:
 
Nie wytrzymałam i pobiegłam dzisiaj rano na bete -przypomnę 10 dpt -zarodki z drugiej doby.
I ....
wynik HCG-beta 105,6 :szok:
myślałam ze będę płakać tylko jak okaże sie że nic z tego :biggrin2:
 
Inka -gdybym nie wiedziała i nie doszukiwała się to żadnych.:-)
Ale wiadomo w naszym przypadku każda doszukuje się jak może. Chyba w moim przypadku tak jak u Kasik -te żyłki te piersiach. Ale sama nie jestem przekonana czy nie mam ich normalnie. Poza tym pobolewa jak na @ więc biore nospę.
 
reklama
Do góry