reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Za 30 min jadę do invicty wybrać dawcę. Mam nadzieje, że będzie z czego wybierać. Musi być podobny do męza.
Jutro z rana tez w invikcie genetyk i szczepienie przypominajce na WZW tybu B. Nie wyśpie się.
 
reklama
Aisa79 ja nie musialam sie szczepic zeby podchodzic do procedur... co prawda jestem zaszczepiona bo pracuje w sluzbie zdrowia wiec musialam miec badania i szczepionke.... trzymam kciuki za jutro bys wybrala ladnego dawce :tak: w ogole na studiach na praktyki w szpitalu musialam sie zasczepic 3 dawkami... a w szpitalu mialam dawke przypominaja bo spadly mi przeciwciala...
 
No własnie powiedziała mi gin, że mam za niskie przeciwciała. Szczepiłam sie w 2005/2006. Wspominała mi kilka razy juz o sprawdzeniu poziomu przeciwciał przed punkcją. Dostałam skierowanie i idę :-). Co klinika to inne zasady.
 
mam pytanko do dziewczyn które robiły badanie na cytomegalię, ja właśnie dostałam wynik i nie wiem czy dobrze interpretuję. Mam tak:
CMV IgM 0,31 , normy:
niereaktywne < 0,7
niejednoznaczne ( 0,7 - 1 )
reaktywne ≥1

CMV IgG 367,3 , normy:
niereaktywne < 0,5
niejednoznaczne ( 0,5 - 1 )
reaktywne ≥1

czyli mam tego wirusa tak ? dobrze to interpretuję ?
 
martolek, witaj wśród nas, trzymam kciuki za udaną stymulację.

kasik36, w Twoim przypadku to dobrze że zostajesz w szpitalu bo jak Cię znam to na bank byś kursowała, a tak nie masz wyboru, leżakuj a wrednym babsztylem się nie przejmuj.

Blake, jeszcze miesiąc i idziesz po maluszki, już zaciskam kciuki żeby się udało. I zazdroszczę wakacji ja już nie pamiętam jak było na urlopie.

Lilia, Ty kochana odpoczywaj na maksa bo następne wakacje to już we trójkę i sobie już nie poleżysz. No ale rozumiem Cię doskonale bo ja już nogami przebieram i się nie mogę doczekać.

Aisa79, he he u mnie podobnie z fochem, jak mąż mówi ze ma focha to ja go załatwiam w ten sposób że mówię mu: to ja też mam focha i odwracam się do niego plecami, a co, a o na to: że tak nie można, że ze mną to on nawet porządnego focha nie może strzelić i właściwie mu przechodzi bo zaczynamy się śmiać. No ale faktycznie z facetami jest ciężko ten mój to wyjątkowo szybko się obraża, pewnie ma to za mamusią. No ale widzę że mężuś skruszony i odkupił płatki. Powodzenia u genetyka.

andzia.m, estradiol rośnie i to najważniejsze, do punkcji jeszcze zdążą dojrzeć pęchole. Trzymam kciuki.

kwiatuszekq20, w zależności od kliniki do transferu powinien być między 1 a 2, więc przed stymulką powinien być poniżej 1.

Olusia, tak jak piszesz dla maluszków zrobimy wszystko, najważniejsze że zdrowo rosną. A urlop nie zając nie ucieknie. No chętnie bym się z Wami spotkała, ale za daleko.

liskka, endo w czasie transferu powinno mieć między 8-16mm, Twoje było bardzo dobre.

inka26, wyniki oznaczają że miałaś cytomegalię, że już jej nie masz i że masz przeciwciała, więc jest oki.

kate_p7, masz już wynik bety ?

solostar, trzymam kciuki za piękną betę, czekamy na wynik.

mimozama, trzymam kciuki za jajco branie.


SIERPIEŃ

23: Mimozama - punkcja23: Aisa79 - genetyk
25: Quinnie - wizyta z anestezjologiem + badania
25: dulano85 - wizyta25: andzia.m - podglądanie pęcherzyków
26: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
26: Quinnie - histeroskopia
26: kate_p7 - III wysoka beta !!27: andzia.m - punkcja
27: Aisa79 - wizyta stymualcyjna
27: Jo.M. - wizyta u immunologa
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

WRZESIEŃ

02: Asia_77 - wizyta
04: liskka - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

 
Powiem Wam moje kochane, ze ja to jakaś pechowa jestem, nie wiem czy to przez te tylko 4% komórek NK, ale mi się znowu coś przyplątało, chyba sobie przeziębiłam pęcherz, ciągle biegam do łazienki no i troszkę boli na końcu, i takie uczucie mam naporu na pęcherz. Jestem załamana :-( Może wiecie co mogałbym sobie kupić na to ?
 
czesc dziewczynki beta 1,7 progesteron 19,4 i estradiol 875 spadl wiec chyba więcej tabsow dołożą ale te weryfikacje to hardcore...człowiek chcąc nie chcąc się nastawia a potem łzy lecą rzęsiste..;-( wiem ze to jeszcze nic nie znaczy..ale..
 
Ostatnia edycja:
Inka... jak ja robilam cytomegalie to mialam CMV IgM 0,08 a norma 0,85 oraz CMV IgG 0,8 a norma 6 czyli ja w ogole nie mialam tej bakterii tak?;-)

Dorotka co tam u ciebie kochana? a moze jednak kiedys wpadniesz na spotkanko? :tak: kochana ja mam to samo mam parcie na pecherz, co chwile mam wrazenie ze mi sie chce siku i ze musze do wc... furagina jest dobra, zurawina, urosept

kate_p7 jak wynik bety? trzymam kciuki :tak:to jest twoja pierwsza wiec jeszcze nic pewnego i nie zamartwiaj sie...

solostar, trzymam kciuki za piękną betę, czekamy na wynik.;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
beta to druga ale 6dpt to jeszcze wcześnie po 4 dniowych zarodkach, tak się pocieszam..chociaż testy ciążowe wykrywają bhcg od 7-10 dnia od zapłodnienia i dzisiaj jest 10 dzień...a tu nic..
 
Do góry