reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny ja na szybko bo jestem u mamy. mam pytanie czy jak zrobie amh i fsh w 4 dc to bedzie zle?
dostalam @szybciej o 2 dni niz wyliczylam i myslam ze zrobie sobie badanie u siebie na slasku a tak to w niedziele bede miec 3 dzien i u mamy nie bardzo mam gdzie zrobic badania
 
Inka to sa rozne badania, zrob bialko C i S. Mi zrobili wolne bialko S bo nie mieli odczynnikow ale immunolog powiedziala, ze to tez moze byc. Subpopulacje limfocytow sa drogie, jezeli dobrze pamietam to w Invikcie 280 zl. ale to bardzo wazne badanie wiec warto.

kikifish AMH mozna robic w kazdym dniu cyklu a z fsh nie bardzo sie znam
 
Kiki 2-4 dc moj lekarz mówił ze fsh , a amh nie ma znaczenia ale najlepiej na początku cyklu bo wtedy wychodzi ciut wyższe , wiec spokojnie w poniedziałek zrobisz badania, odpoczywaj o relaksuj sie :)
 
Dziewczyny...moze ktoras mi pomoze i ciut uspokoi. Jestem w 2dpt. Dzis rano na chusteczce pojawil sie taki...hm..mini glutek. Maly... ok 4mm....taki jak bialko jaja kurzego...podbarwiony brunatnie. Nic wiecej poza tym.luteinowy odlew w kolorze prawidlowym. Przy poprzednich transfreach ten glutek tez sie pojawial..ale pozniej. Mialam tez problemy przy transferze wiec uznawalam ze to sluzowka gdzies zraniona i sie oczyscilo...ale tym razem transfer poszedl idealnie... i po prostu rece mi opadaja :( miala ktoras z Was cos takiego?
 
witajcie dzieczynki;-)

dorotav jeszcze jeden wymazik, czy juz hormony?? co masz miec lepiej niż my;-P

aisa nie nastawiaj się, w naszym leczeniu najważniejsze, jest pozytywne myślenie, ja mysle że masz pikne komoreczki ;-) takie ladne ze beda pikne zarodeczki ;-) napisz jak wizyta dzisiejsza??

co do mojego M to jestesmy w fazie rozmów, tłumacze mu wszystko i chyba zmienia swoje nastawienie, ale nie wiem bo takie "magiczne" u niego, moze z kims rozmawiał i ktoś mu przetłumaczył, oby;-P albo po prostu dojrzewa do nastepnego podejscia, ale jest nam bardzo ciężko, jemu chyba jeszcze ciężej niż mi;-( w pracy ciezko jest wysiedziec, bo jest taki potworny smutek, ehh te zawiedzione nadzieje;-(
komoreczka ile zes tych jajcow wychodowała??
andzia m. niech rośnie twoj człowiek, trzymam kciuki żeby został z wami;-)
anulla a ty jak tam?
Olusia jak sytuacja wyglada?
kasik cały czas trzymam za was kciuki i pliss nie przemeczaj się pracoholiku ;-)

BLUESKY ilo dniowy zarodek miałas? moze to plamienie implantacyjne ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry