reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam :)

kasik36 , Lilu19, Anulla28 , malaMiii, yplocka1, dorotav powodzenia na wizytach!
Jo.M. mocno trzymam kciuki za wielką betę!

Nie będę robić bety wcześniej, zrobię jutro tak jak miałam zapisane. Wierzę, że czuwa nade mną tata i wszystko będzie dobrze.

Miłego dnia :tak:
 
aisa to czekamy do 3 weryfikacji, oby beta ładnie przyrastala;-) a bedzie przyrastac pięknie :-D!!

lilu jak tam przygotowanie do POMYŚLNEGO crio ;-) no i ile jest wizyt? jak to wyglada? bo ja bede zaczynac...

anulla28, dorotav jak tam podglądanie pecherzykow?

Jo.M jak tam beta? trzymam kciuki za twoje maluszki ;-P

 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Nie było mnie parę dni , nie miałam internetu. Trzymam kciuki za dzisiejsze " solenizantki ".

A ja jestem załamana...tak jak przeczuwałam wynik ureaplasmy POZYTYWNY :-:)-( a za 2 tygodnie miałam mieć transfer:-(

Jestem też wściekła , bo nikt wcześniej mi tego badania nie zlecił więc możliwe ,że dlatego nasze zarodeczki się nie zadomowiły :wściekła/y:

Kurczę nie wiem co teraz...totalna załamka i bezsilność
 
Siedzę w pracy. Jest mi tak niewygodnie na moim krzesle przy kompie, że musze mieć rozpięte spodnie. Biuro jest małe i nawet nie mam gdzie sie przesiąść. I do tego spaaaać mi sie chce.
Dziewczynki, którym sie udało, czy czułyscie pobolewania brzucha, ale nie tak typowo jak na okres, tylko jakby w różnych częściach brzucha np raz obok pępka, raz z boku? Bo mnie tak co jakiś czas w innym miejscu boli i zastanawiam sie czy to jest ok. Na okres brzuch mnie bolał do ok 6 dnia po transferze a teraz raczej są te inne bóle.
 
reklama
Do góry