reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hello dziewczynki :)

właśnie skonczyłam rozmawiać z panią dr telefonicznie. Powiedziała, ze beta bardzo ładna, prg miałam ok 168, a estradiol 1113. Mam zmniejszyc dawke luteiny podjęzykowej na 2 x1 tabl. Trochę spadł mi ten estradiol bo ostatnio miałam ok 3400 ale dr powiedziała, że mieści się w normie. Może pojawić się (ale nie musi) niewielkie plamienie) ale mam sie nie przejmować. USG mam 23.09.

Dorotav, Luize trzymam kciuki za jutrzejsze znoszenie jajek
Yplocka wynik AMH super
 
reklama
WRZESIEŃ

17: Luize - punkcja

17: yplocka1 - wizyta
17: dorotav - punkcja
18: Asia_77 - wizyta przed transferem
18: liskka - wizyta serduszkowa

18: Blake - spotkanie przed operacyjne
19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: Olusia7982 - badania prenatalne

26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
Dorotko - trzymam kciuki za jutro !! :tak:

Aisa super... :tak:

Nie mam na nic sil, wlasnie ogladnelam swoj ulubiony serial i chyba pojde spac... ostatnie dni to bym tylko spala i spala, chociaz nad ranem sie budze i juz nie umiem zasnac... tzn oczy mi sie same zamykaja i potworne zmeczenie mnie ogarnelo :-(

Dziewczynki nie mialam okazji wam napisac relacji z mojej wizyty z 5 wrzesnia, bo bylam caly czas na telefonie, a nie wchodzilam na komputer... a wiec w tym dniu mialam USG i tak : wg USG mialam 9t3d, czyli ciaza 3 dni starsza niz w suwaczku...obecnie jestem w 10t4d ciazy..jeden maluch mial 2,35 cm i tetno 159 uderzen a drugi maluch mial 2,13 cm i tetno 167 uderzen. Widzialam juz nozki i roczki i jak sie ruszaly..Mam w koncu zalozona karte ciazy i umowiona bylam na badania prenatalne na 26 wrzesnia...ale przelozylam wizyte na 3 pazdziernika...cisnienie natomiast mialam podwyzszone bo 145/90 i puls 98.. lekarz zalecil mi mierzenie 2x dziennie i na kolejna wizyte mam przyniesc kartke z pomiarami i zobaczymy co to bedzie...Wg wagi to przybralam nie caly kg..no ale to normalne skoro wymiotuje wiec nie mam narazie jak przytyc. dalej mam brac lutke 200-200-200, kwas foliowy oraz brac fragmin. no i witaminki. :tak:

A z wczoraj przed wyjsciem mialam robione USG i moje babelki maja jeden ma 3,15 cm a drugi ma 2,92 cm..
biggrin.gif
wiec rosna.. mam nadzieje ze dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Olusia to juz duze szkraby masz w brzuchu. Zycze Ci zeby Twoje samopoczucie sie ustabilizowalo i zebys mogla cieszyc sie ciążą.

Zrobilam wieczorem test i od razu pokazaly sie 2 kreski. Jedna bledsza ale jest :-)
I oczywiscie nie odmowilam sobie porcji kapusty kiszonej.
 
dorotav napisz jutro jak dojdziesz do siebie, jak sytułacja wyglada:tak:trzymam kcuki za komóreczki;-)zeby były BJUTIFULLLL;-)
kasik a szkoda że nie ma takich statystyk:sorry2: coz trzeba przywyknąć ze nad niczym nie da się tu panować.. to nie leży w mojej naturze:baffled:
Olusia oby maluchy dały się mamusi zregenerować już ;-)
Aisa79 a ty nie masz tak jak Olusia dwóch człowieków w sobie? wysokiej bety;-)
 
Olusia ... czyli już w domciu??? Super ...dbaj o Maluszki:-)

dorotav zaciskam piąstki za cud-jajeczka :-)

Aisa79
takich wieści chciałam ...gratulacje :-)

A ja załamkę mam :-:)-( taką na maxa. Nie moge spać , czytam o ureaplaźmie...niestety same złe wieści...niektórzy leczą ją nawet ponad rok :szok:

owszem znalazłam kilka przypadków szybkiego uzdrowienia, ale znając moje szczęście na pewno mnie to nie będzie dotyczyć

Chce mi się wyć z rozpaczy :-:)-:)-(
 
Aisa kochana dziekuje zs mile slowo ;-) kiedy idziesz do lekarza?

Asia77 tak juz w domku, odpoczywam sobie i regeneruje sily.. ale wymioty dalej wystepuja.. biore leki czopki na wymioty wiec to w jakima stopniu mi pomaga.. ;-) kochana na pewno szybko wyleczysz i bedziesz podchodzila do zabiegu.. wiesz rok to pewnie skrajne przypadki.. a ty na pewno pozbedziesz sie tego szybko... trzymam kciuki za to!! ;-)

Dorotko kciuki za punkcje!! ;-)
 
reklama
za chwilkę jadę, mam stracha jak sto diabłów o te moje jajka, żeby były zdrowe i wszystkim się udało !! :-) Trzymajcie kochane kciuki łokcie, co tylko się da :-)
 
Do góry