reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dorotav wszystko będzie dobrze;-) będzie dużo pięknych zarodkow;-)

aisa77 leczysz się w prywatnej klinice a nie na NFZ oni często albo posiew zle zrobią, albo za krótko leki bierzesz...wiec spokojnie, bo jeżeli lekarz wie co robi to wszystko pójdzie szybko i sprawnie, a ja wierze ze gin który Ci zlecił to badanie wie co robi;-)

Luize, Ypocka oby się udaly wizyty i punkcje w dniu dzisiejszym;-)
 
kate_p7 mam nadzieję ,że Twoje słowa będą prorocze :tak:

Jestem ponownie w szoku....jeszcze trochę i zawału dostanę...:szok:

Czytam właśnie na bocianie , że dr Jacek Szamatowicz odpisuje dziewczynie , iż z mimo wykrycia u niej ureaplazmy nie widzi p/ wskazań do podejścia do crio :szok::szok::szok: Jakbym czytała swoją historię

Ale już Wam nie smęcę ...macie ważniejsze problemy ;-)
 
Kate no miałam dwa maluchy przetransferowane. Okaże się we wtorek za tydzień czy zamieszkały oba czy jeden.
Narazie nie doczuwam mdłosci za to notorycznie kręci mi sie w głowie i jestem zmęczona. Wczoraj wyszłam do apteki na jakies 10 min, a wróciłam z taką zadyszką jakbym przebiegła maraton :-)

Asia_77 może nie taki diabeł straszny jak go malują. Kiedy masz wizytę w związku z tym urea coś?

Dorotka. Luize czekamy na relację :tak:

Olusia no w końcu te brzydkie objawy muszą sie skończyć :tak:

Ja chcę juz wtorek
 
aisa77 ja nawet posiewu przed ET nie miałam i pytanie czy to takie potrzebne jest naprawdę?? Ja myślę ze kiedy się nie udaję, wtedy lekarze robią rozszerzoną diagnostykę bo MOZE to jest akurat to co przeszkadza;-P i czasami jest to strzał w dziesiątkę;-P przelecz się i wtedy zobaczymy;-) trudno jest przesac czytac i zachować zimna krew;-P ja np. analizuje wszystkie możliwe statystyki ivf;-P i nadal nic nie wiem:eek: najgorsze jest to ze mało jest takich par jak my i nawet nie wiadomo czy jest o co walczyc...trzeba być dobrej myśli :tak:
 
Anulla a podczas wizyty nie mówili skąd te plamienia?
Leki biorę nadal w tych dawkach co wczesniej oprócz luteiny podjęzykowej bo brałam łącznie 6 tabl dziennie a teraz tylko 2.
Estradiol tez badałas czy tylko prg?
 
reklama
Do góry