reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Olusia brzuch mam jak w 5-tym miesiącu ciąży ale przed ciążą miałam jak w 3-cim więc nie ma się co dziwić ;-):-D Zawsze byłam bardzo szczupła, może dlatego tak bardzo widać. Po encortonie (przyjmuję go już pół roku) jestem jak Pudzian, bary mam jak u kulturysty, piersi spore a zawsze były małe, boczki wypływają ze spodni a brzuch zaczyna się już pod piersiami :szok:
 
reklama
Kasik ja nigdy nie nalezalam do szczuplych jak modelki... byly miesiace gdzie bylam grubsza, potem szczuplejsza itp... a wiadomo leki i hormony tez robia swoje....tez mi wystaje troszke boczków ale nie jest tragicznie... tez sie nie przejmuje teraz tym... tak jak napisalas zajme sie soba po porodzie... a na pewno bedzie co robic... :tak:
 
dorotav :
andzia.m, ależ się uśmiałam, no handlować nie będę, ale bardzo cieszę się że tyle ich jest, może coś z tej liczby będzie któreś pięknie się połączą i ładnie podzielą no i zostaną z nami na zawsze.

Dorotko, życzę tego z całego serca i wierzę, że tym razem się uda!!!!!
Mam nadzieję, że dobrze się czujesz po punkcji :-)
 
Ostatnia edycja:
Aisa79, jak test już wyszedł to znaczy że maluch jest silny i ma już określone smaki, co za degustator :-D

Asia_77, na pewno szybko się tego badziewia pozbędziesz, roczne leczenie to już jakieś ekstremalne przypadki a Ty do nich nie należysz !! Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Pamiętasz moje enterokoki wzięłam antybiotyk i mogłam podchodzić do stymulki więc Ty będziesz miała tak samo.:tak:

Luize, 11 komóreczek, piękny wynik, trzymam kciuki za zarodeczki niech będą piękne i zdrowe.:tak: kiedy będziesz miała transfer ?

yplocka1, jak wizyta ?

Olusia, dziękuję za przekazanie wiadomości. :-)

Kochane moje, dziękuję za wszystkie kciuki, myśli, ale ja jeszcze poproszę o więcej, bardzo się boję o te moje zarodki. Jak już wiecie jest tylko 6 komórek, estradiol z poniedziałku był tylko 1550 a w piątek 1470 więc marnie przyrósł, jak widać gonal u mnie słabo zadziałał mimo 225 dawki, mam tylko nadzieję że komóreczki poszły w jakość. Po całej tej punkcji słabo się czuję, brzuch i głowa mnie boli. Ręce też, niestety pielęgniarka nie mogła sobie poradzić, zresztą nie tylko u mnie, udany wenflon założył mi anestezjolog, stara metoda z rękami zanurzonymi w ciepłej wodzie dała radę. Zapładnianie będzie metodą IMSI i zastosują embrio glue, po transferze wezmę sterydy i zastrzyki p.zakrzepowe, jak już to nie pomoże to już pomysły mi się skończyły.
A i jeszcze czekam na wynik prg bo zapomnieli zrobić:shocked2:


WRZESIEŃ


18: Asia_77 - wizyta przed transferem
18: liskka - wizyta serduszkowa

18: Blake - spotkanie przed operacyjne
19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
03: Olusia7982 - badania prenatalne
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Luiza ale masz duzo komoreczek.. teraz trzymam kciuki za seks na szkielku :tak:

Dorotko
kochana przepisz mnie na badania prenatalne na 3 pazdziernik... to teraz trzymam kciuki za seks na szkielku... beda do ciebie dzwonic co z zarodkami? trzymam kciuki !! u mnie juz na samym koncu tez malo przyrosl estradiol.. mialam powyzej 2000.. czyli bierzesz fragmin czy inny lek? i jakie leki masz rozpisane?:-) ciepla woda czy masz malo widoczne zyly ?? ja bralam dawki 150 gonalu:tak:
 
Olusia, wszystkiego dowiem się w piątek, ile się zapłodniło, ile do mrożenia, moja klinika nie dzwoni, a leki będę brała od transferu i właściwie jeszcze nie wiem czy to będzie fragmin czy inny lek. Na razie mam rozpisany duphaston i antybiotyk, oczywiście witaminy femibion i magnez. Moje żyły to wielka tragedia, nie dosyć że ich nie widać, to jeszcze są cienkie i mają mnóstwo zrostów po chemii.
 
Dorotko aaa myslalam ze sie jutro dowiesz ile sie zaplodnilo itp.. a jaki masz antybiotyk? ja bralam zamur 250 przez 7 dni po 2 tabletki...hmmm to moze ja tez bym miala problem zeby sie wkuć tobie skoro masz takie zylki... no ale próbowałabym :-) chociaz nie raz mi sie udawało u pacjentow ktorzy mieli fatalne zyly itp... :tak:
 
Olusia, antybiotyk mam unidox, na 3 dni, dzień przed 1 tab, w dniu punkcji 2 tab, dzień po 1 tab. Na pewno byś mi ładnie założyła, mówiłam jej że mam jedną żyłę taką w miarę, ale uparła się że będzie kłuć w dłoń, no i wyglądam jak wyglądam, ciekawe co powiem rodzince jak mnie zobaczą :-)

a może wiesz co oznacza wynik APTT poniżej normy ?
 
Akurat 10dzień wypadnie w niedziele ale myślałam że jakoś po weekendzie się wybiorę. Wole iść najpóźniej jak się da niż martwić się ze za mało jest ale nie wiem czy wytrzymam;-)
 
reklama
Ja juz po wizycie. W sumie niczego nowego ona nie wniosla. Profesor stwierdzil, ze trzeba probowac dalej. Wszystko u mnie niby ok. Nie wiadomo dlaczego sie nie udaje. Moze sprobujemy wlewy crh. Zarodki piekne, amh super, macica ok. Następna wizyta 9 października. Dorotav kciukasy zacisniete.
 
Do góry